Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tiz hetes es öt napos terhes...

Tiz hetes es öt napos terhes vagyok, az elso ultrahangra november 6.-an megyek. Mikor kezd mar noni a pocak?

Figyelt kérdés
Lehetseges az,hogy ha neha rateszem a kezemet a pocakomra ugy erzem mintha a baba szivvereset ereznem,es ha nezem normalisan latom, hogy valami dobog a pocakomban.En most halucinalok? Nem tudom de ez volt mar igy valakinek?
2008. okt. 28. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is hadd gratuláljak!nekem már 14 hetesen kezdett látszódni a pocak!szerintem te a belek mozgását érzed és látod!túl picike ő még ahhoz,hogy lásd és érezd a mozgását!boldog babavárást és minden jót kívánok!
2008. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A babád mindössze 4-5 cm-es még,tehát nem a szívverését érzed az biztos,de azt később sem fogod.Amit látsz,az a saját szervezeted.A megnagyobbodott méhed már érezheted tapintással.


Gratulálok a babádhoz

2008. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hasi főűtőeret érzed. Én 27 hetes vagyok, de a mai napig lehet érezni a főütőér dobogását.

A pocak pedig mindenkinél más, mikor kezd el nőni. A 12. hétig többnyire csak a puffadás látszódik, hisz a méhed kb. narancs nagyságú csak.

Nekem a 23. héten kezdett el nőni. Addig csak egy kis puklim volt, amire rá lehetett fogni, hogy többet ettem. :)

2008. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb.16 hetesen kezdett látszani, de akkor is csak úgy, ha hanyatt feküdtem, és olyan volt mintha egy nagyobb zsömle lenne a hasamban.Én vékony testalakatú vagyok , és fogytam is 5kg-ot az első időszakban, így ruhában elég későn látszott csak.
2008. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hasi aortádat érzed és látod.18hetesen hallhato a szivhang,fanendoszkoppal.A védönő is fogja hallgatni.Nekem a 16.héten kezdett egyértelmüen látszodni.Addig is nagy volt a hasam de az a puffadás miatt volt.
2008. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!