Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most túlműködik? Vagy...

Akkor most túlműködik? Vagy alul működik? 29 hetesen okozhat bajt a babánál? több orvost is kérdeztem, ők ezekre az értékekre még nem írnak fel gyógyszert! aggodom

Figyelt kérdés

tsh:2,771 -4ig irja a referencia értéket

t4: 0,76 -0.71-1,85


2014. máj. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem hiszel több orvosnak is? Ha azt mondták jó, akkor jó, ne aggódj feleslegesen! Jól működik a szervezeted.
2014. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

annyit mondtak hogy jövőhéten kontrol + anti tpo

pedig soha nem volt baj a pajzsmirigyemmel!vékony is vagyok


inkább a t4 ami fura hogy közel van az alsó határhoz...

2014. máj. 10. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Közel van az alsó határhoz. És? A határok nem légbőlkapott értékek. Ha benne van, akkor nagy valószínűséggel rendben van. Abszolút feleslegesen aggódsz, a babádnak emiatt nem lesz semmi baja a világon! De ha jobb neked, hogy problémát gyártasz magadnak, akkor csináld, csak nem értelek :)
2014. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

endokrinologusom azzal lezárta hogy csak jodos ételek+ szülés után 3 honappal majd vérvétel...

szoval ő nem érzi szükségét az ismétlésnek

nőgyógyászom és belgyógyászom küld el ujabb vérvételre

2014. máj. 10. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pajzsmirigy alulműködéssel estem teherbe, mégsem csináltam ekkor problémát az ügyből. Jók az értékeid. Ne idegeskedj ezen, mert az többet árt. Csináltasd még meg jövő héten a vérvételt, és ha azt mondják, hogy jó, akkor majd menj a szülés után vissza.
2014. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!