Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanátok velem a tapaszta...

Megosztanátok velem a tapasztalaitokat ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eléggé vérszegény vagyok,de a Maltofert nem tudtam szedni,mert szorulásom volt tőle.Most Ferrograd Folic tabit írt a dokim 2*1-et,de a tájékoztatón a napi szokásos adagja napi egy éhgyomorra.Félek 2-őt szedni,hogy megint előjönnek a szorulásos tünetek
2009. dec. 27. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni 28h km vagyok,és azért félek ennyire a napi 2 tabitól,mert,mikor székrekedésem volt,olyan jóslószerű fájdalmaim voltak,sugárzott a derekamba is.
2009. dec. 27. 16:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, hogy amit írtál az milyen gyógyszer, de amit én szedek, az ferro-folgamma neo, nekem nincs tőle szorulásom. Sőt. De szerintem, ha szednél mellé magne b6-ot, ,az amúgy is lazít, akkor biztos nem leszel szorulásos.
2009. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ szedek magne b6-ot 3*1-et
2009. dec. 27. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:

3*1 Magne B6 nem sok, nekem 3*2-t kellett szednem, de az Elevit okozta szoruláson nem lazított.


Az orvosod nem véletlenül javasolt 2-t, szerintem próbáld meg, ha gondot okoz ez a gyógyszer is, akkor abbahagyod, és értesíted a dokit.

2009. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 2x1-et szedek ebből a gyógyszerből. Én úgy szoktam, ha nincs székletem, akkor csak 1 szemet veszek be. Ha van, akkor 2 szemet. De próbálok magasabb vastartalmú ételeket fogyasztani, cékla, mák, máj. Nekem a haemoglobinom volt alacsony, de mostmár elérte az alsó értéket.
2009. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a haemoglobinom volt alacsony.Megpróbálok én is kettőt szedni.Másodikat hány óra körül szoktad bevenni? Előtte nem szabad enni kb. egy órával?
2009. dec. 27. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem a Neo Ferro-Folgamma nyuvasztott ki, rendesen meghánytatott és hasmenésem volt tőle. Később derült ki, hogy laktóz van benne, amit én nem bírok.
2009. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én reggel és este szoktam bevenni, az van a tájékoztatóban, hogy nincs étkezéshez kötve a bevétele. Esetleg a tejtermékeket veszem figyelembe, hogy nem egyidőben veszem be, ha ittam tejet. És ha nem volt egész nap székletem, akkor szoktam az estit kihagyni.
2009. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!