Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki tetszik. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik. Ha a közelében vagyok, "érezni valami furát a levegőben" Megosztanátok tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan, mintha másképp viselkedne, ha ott vagyok a közelében, nem feltűnően, csak kicsit olyan zavart.Nem tudom, hogy azért látom-e ezt, mert a srác amúgy is ilyen, én pedig mivel tetszik akaratomnál jobban figyelem, vagy vajon tényleg így viselkedik? Ez miért van, mert nekem tetszik, vagy mert én is neki?

Most nem azt várom, hogy megmondjátok az én esetemet, hanem hogy volt-e ilyen veletek, hogy egy sráccal kapcsolatban ezt éreztétek, és hogy hány esetben derült ki később, hogy tényleg tetszel neki.

Előre is kösz, aki válaszol!

18/L


2011. ápr. 14. 16:05
1 2
 1/19 sztív2000 ***** válasza:
38%
ÉREZNI A LEVEGŐBEN? :D Fingott egyet biztos, vagy a hónaljszaga! :D
2011. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Velem már volt ilyen. Egyszer pofára estem. Máskor pedig kiderült, hogy kölcsönös és 2 évig volt a párom.


24/F

2011. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Direkt idézőjelbe tettem, a félreértések elkerülése végett..:)
2011. ápr. 14. 16:15
 4/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14


na bíztató ez a 2év:) de nem akarok pofára esni, ha én értelmezek félre valamit, főleg, hogy csaj vagyok, nem merek kezdeményezni, és nem is nagyon akarok..

Ja és persze fiúk is írjanak, akik csajjal érezték ezt, bocsi:)

2011. ápr. 14. 16:19
 5/19 anonim ***** válasza:

Én csinálok ilyet, mert van egy olyan lány aki tetszik és ha odajön hozzám, akkor furán viselkedem. Ez azért van, mert tetszik nekem. Én azért viselkedek olyankor furcsán, mert nem akarok semmilyen hibát elkövetni és a lehető legkedvesebb akarok lenni a lánnyal. Tudom furcsa dolog ez. 18/F


Amúgy nem rólam van szó véletlenül??? :D

2011. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezz, nem harapja le senki a fejed, és nem lesz belőle gond, ha a srác alapból kicsit zavart, nem valószínű, hogy fog kezdeményezni.
2011. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.Én is egy kicsit furábban viselkedek ha oda jön hozzám az a lány aki tetszik.Mert figyelek nehogy vmi rosszat mondjak!

14/F

2011. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hogy hívnak? keresztnév..:)


Igen pontosan erre gondolok amúgy! ilyesmit érzek én is, hogy annyira tökéletes akar lenni vagy nem is tudom, hogy volt például, megbotlott vagy ilyesmi:D velem valahogy másképp viselkedik, udvariasabb, kedvesebb, jobban odafigyel meg ilyesmik, de nme tudom, nem-e én képzelek-e bele sokat a helyzetekbe.(ő amúgy is ilyen, tehát udvarias, meg szétszórt, de mintha a közelemben mégjobban az lenne.)

2011. ápr. 14. 16:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Patrik. Nem hiszem, hogy én vagyok, de át tudom élni a fiú helyzetét. :)
2011. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

hát, akkor nem te vagy:D


ja és azt lefelejtetem, hogy nem egyfelé járuk haza, 1-szer viszont együtt jöttünk(kettesben voltunk), és kb 3 mondatot szóltunk egymáshoz nagyon gáz volt...:D próbáltam valami témát felhozni, de ő csak tő mondatokban válaszolt, meg szerintem én is zavarban voltam, uyghogy én sem voltam valami szószátyár.. azt figyeltem meg, hogy igazgatta sokszor az óráját, és az orrához tette a kezét sokszor(mintha, mondjuk megtörölné alatta az ujjával:D)

2011. ápr. 14. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!