Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetesen megtudják állapítani...

12hetesen megtudják állapítani a nemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a kérdésem lenne, hogy most voltunk 12hetes integrált teszten. Ott 4D uh-át csináltak és rákérdeztünk a nemére. 70%-ra mondták hogy kisfiú lesz.

Van már egy 4éves kis vörös Hercegem így nagyon kislányt szerettünk volna.

Örülünk a babónak főleg annak, hogy egészséges :)


2014. máj. 10. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Van valaki akinek 4D kisfiút mondtak és mégis kislánya lett?
2014. máj. 10. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen azt mondta a doki, hogy ebből még bármi lehet. :D

Akkor inkább lánynak tűnt, de mondta, hogy ilyenkor nehéz még megmondani. Amúgy lány lett. :)

2014. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nemi szervek a 12. hétig egyformán fejlődnek, és csak utána kezdenek el különbözni. Szerencse és nagy tapasztalatú szonográfus kell még ilyenkor ahhoz, hogy biztosan meg mondják a nemét. Én túl sok értelmét nem látom annak, hogy azt mondja a doki, hogy 70 %-os valószínűséggel fiú. Ebben a mondatban benne van a tévedés lehetősége, de azt nyilván senki nem tudja neked megmondani, hogy tévedett-e vagy sem.
2014. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyilatkozott pedig magánban voltam.
2014. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kombinált teszten voltam, és 80%-ban kislányt mondtak.

Igaz, hogy aszerint már 13+6 hetes voltam.

De én is úgy vagyok vele, hogy hiszem, ha látom :).

2014. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudták megmondani, azt mondták nagyon korai (13 hetes voltam).
2014. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 13 hetesen voltam 4d-n egy nagyon jó és elismert dokinál, aki, ha nem biztos vmiben, az inkább nem is mond semmit, de nálunk rögtön rávágta, h fiú! Jövőhéten megyünk a 19 héten mégegyszer hozzá, remélem nem változik a véleménye! Én bízom benne!
2014. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetes uh-on azt mondta a doki, hogy szerinte kislány, de ne vegyük biztosra, inkább csak tipp, mert még nagyon kicsike. Aztán az összes többi uh. megerősítette, hogy kiscsaj, szerette mutogatni magát :) És tényleg lány lett, most három hónapos.

Úgyhogy még bármi lehet, de tényleg az a fontos, hogy minden rendben van vele.

2014. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Mi csütörtökön voltunk uh n 12hét 4 naposan. Egyértelmüen fiút láttunk mi is és az orvos is mondta, hogy kisfiú lesz. :)
2014. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!