Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen a baba neme nem...

Hnikolett03 kérdése:

12 hetesen a baba neme nem egyértelmű még?

Figyelt kérdés
Az orvosom helyett most egy másik doki volt és nem volt barátságos a genetikai ultrahangot 5perc alatt megcsinálta,mikor azt kérdeztem ha fiú lenne lehetne már látni a nemét?Erre azt felelte elméletileg lehetne már de én ilyet nem látok,szerintetek reménykedjek még a fiúban vagy ez már tuti kislány lesz?12+1 hetes voltam,kaptam képet de csak a kezei és lábai látszanak,közte semmi

2014. jan. 30. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még lehet fiú, ismerősömnek 8.hónapban mondták hog fiú, addig lánynak hitték. Nekem 14 hetesen és 18 hetesen is lányt mondtak reméljük így is marad :)
2014. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)Gratulálok a babához!
2014. jan. 30. 13:44
 3/14 anonim ***** válasza:
13+1 hetesen voltam genetikai ultrahangon, 45 percig nézelődhettünk. A szonográfus tippelni sem próbált. 16 hetesen mentünk ismét, csak akkor 4D-re, ott már gyönyörűen látszódott a kukaca. :) 2D-n is.
2014. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A 4D ultrahangon énis gondolkodtam,sajnos a kórházban a 16.héten csak vérvétel lesz meg tesztek,így külön kell elmenni 4D uh-ra de nagyon remélem h fogjuk már látni akkor a nemét és remélem ébren lesz és mutatja majd:)
2014. jan. 30. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:

12+4 hetesen volt a genetikai uh. annyira látszott a kuki, h kisebb csoda lett volna, ha végül lány lesz. de 100%-ra, "hivatalosan" csak a 18. héten merték állítani. gondolom, nem árt az óvatosság.


amúgy attól, h nem látszott, még lehet fiú. elképzelhető, h sosem fordult olyan szögben, stb.

2014. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 4D.n is csak 25 hetesen látszott, előtte egészen egyszerűen nem mozdult úgy, hogy látható legyen, pedig a férjem is nézegette uh-n többször a 12. és 25. hét között. A 12. hetin egyébként fiút tippeltek, kislányunk lett.
2014. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a 12. heti genetikai uh-on kislányt tippelt a szonográfus, de azt mondta, hogy ez még nagyon tipp, ne vegyük 100 %-ra. Aztán a 18. hetin már egyértelműen kislányt mondott, azóta is az maradt :) Ha ilyen bunkó doki vizsgált, szerintem meg se próbálta megnézni, csak azt mondta, hogy nem látja, menjetek el 4D-re valamikor!
2014. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ezen a héten voltam 12. heti uh-n, de az orvos nem is próbálta megállapítani a nemét, azt mondta, még nagyon korai lenne. A magándokim ugyanígy.
2014. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.heti gen.ultrahangon 90% lányra mondta a szonográfus rá 3 hétre a nődokim azt mondta fiú szoval nem lehet tudni mi is lesz,most a 18.heti ultrahangot várjuk mert a férjem már nagyon türelmetlen:-D Szoval a kérdésre válaszolva ennyire nem egyértelmű:-) Boldog babavárást.
2014. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenképp elmegyünk 4D-re a 16.héten.Türelmet kívánok neked utolsó:)
2014. jan. 30. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!