Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a barátom és én lefeküdtünk...

Ha a barátom és én lefeküdtünk kb. végig védekeztünk de egyszer levettük, viszont nem jött semmi sem! Se előnedv se semmi. Akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért vettétek le?

És előváladék mindig van!

és igen így is lehetsz terhes!

mi az hogy kb. végig...?

2014. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszer levettétek? Minek?

Szerintem kicsi rá az esély, de azért a védekezés az tényleg azért védekezíés, hogy ne vegyétek le közben egyszer sem.

2014. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de előnedv az elélvezés előtt van és nem élvezett el és még közel sem volt hozzá..
2014. máj. 10. 20:55
 4/12 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
Nyuszika... az elonedv nem az amit irsz... edes angyalom, a gumi nem azert van hogy lekapkodjatok! eleg kis szazalekkal lettel terhes, de benme van a pakliban!
2014. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"kb. végig".... Minek vettétek le? Új óvszert húztatok utána legalább?

Hány évesek vagytok? És ez a terhes-dolog miért nem akkor jutott eszedbe, amikor levettétek a gumit?

2014. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem kell elélvezni, hogy egy pasinak előnedve legyen. Az előnedv izgalom hatására termelődik, ami után aztán elélvez az illető. Most, ha éppen nem élvezett el, attól még lehetett elélvezés közeli állapotba. Ami előtt meg lehetett előnedv.

És azért nagyon-nagyon minimális az esély, de azért nem nulla az esélye.

Csak azt nem értem, hogy minek kellett levenni az óvszert?...

2014. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

előnedv az elélvezés előtt van

igen, akkor is, de nem közvetlenül előtte egy-két csepp, hanem már a felizguláskor is van előnedv. csak szólok.

2014. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy pont az ilyeneknek nem kellene szexelniük. Még az előnedvvel sincs tisztában a kislány :)
2014. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mennyi rá az esély hogy az leszek?
2014. máj. 10. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy rá az esély, de ha pont nálad válik be az a kis esély, akkor nem fog vigasztalni, hogy ejh, pedig de kevés az esély ilyenre
2014. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!