Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm ha...

Lehet terhes a barátnőm ha valahogy előnedv került a hüvelyébe?

Figyelt kérdés
Barátnőm menzesze nem jött még meg,és attól félünk hogy terhes.Nem feküdtünk le, csak pettingelés volt, de attol félek közben magamhoz nyultam, és utána azzal a kezemmel a Kicsim hüvelyébe.Pedig nagyon odafigyeltem,és megesküdnék rá hogy nem volt olyan a kezem.Nem mentem el, max előnedv kerülhetett az ujjamra.Kérlek minél többen mondjátok el a véleményeteket,nem azt hogy lehet-e terhes,hanem szerintetek az-e avagy sem!Köszönök minden választ! (19/f)
2009. jan. 23. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem valószinű hogy terhes. De az ondó belement a hüvelyébe vagy csak olyan kézzel nyultál hozzá?? a biztonság kedvéért a barátnőd nézzen egy terhességi tesztet hogy meg nyugodjatok de nem hiszem hogy terhes
2009. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elvileg nem nyultam hozzá olyan kézzel, mert ügyeltem rá hogy a másik kezemmel "igazgassam" magam, amelyik kezemmel hozzá nyultam, arra figyeltem. Az is lehet hogy nem volt olyan a kezem, csak halálr aggódom magam, és ,ár arra gondolok hogy nem figyeltem eléggé, és előnedes lett a kezem, és utána belé került, mert nem csak a közelében voltam, hanem az ujjam bennt volt.
2009. jan. 23. 17:51
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha olyan is volt a kezem netán, akkor éppen hogy egy nagyon kicsit lehetett nedves, és mondom nem mentem el, csak olyan nedves lehetett(tudom hogy az előnedv is tartalmazhat himivarsejteket,de.. nemtudom) félek :S !!!
2009. jan. 23. 17:53
 4/15 anonim válasza:

előszöris nyugiii!

Velünk is történt már ilyen, sőt olyan is h nem birtuk ki, nemvolot ovszer és ugyis csináltuk.. (1-2 perc) persze a barátom nem ment el de....

Vagy volt olyan hogy az óvszer szakadt ki, szerencsére a barátom nem ment el.....


Szóval azt akarom kifejezni ezekkel a példákkal hogy van esély a terhességre, de azért nem olyan óriási nagy... én már majdnem depressziós lettem h nem jött meg a havi vérzésem...aztán meg megjött...csak kicsit elmaradt...


nyugi! terhességi teszt mindenképpp!!! 2 is!

2009. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugalom, még ha olyan is lett volna a kezed, de nem nyúltál be a hüvelyébe, akkor gyakorlatilag kizárt
2009. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hali!Az is kérdés hogy mikor volt ez a kézimunka?A nők álltalában a két menstruáció között fogékonyak (~3napig)Ha közvetlen menstruáció elött 1-2nappal volt a játék akkor kevesebb az esély hogy terhes lenne.Esetleg csak késik kicsit.És persze idáig mennyi a késése? Akár alapban is eltérhet neki 1 -1.5napot is.
2009. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy a menzesz elmaradhat stressz miatt is, meg egy csomó minden befolyásolja. Lehet azért késik mert túlságosan ideges, ahogyan én is. Lehet hogy a hormonháztartása borult fel "kicsit"? Volt már mással is ilyen? Mellesleg azt Életem azt mondja hogy van mikor rendszertelenül jön meg neki. Köszönöm az eddigi két választ, és kérlek írjatok még választ!
2009. jan. 23. 18:08
 8/15 A kérdező kommentje:

(+ a 3. választ is köszi!)

Eddig két napot késett, és menstruáció után volt, nem elötte pár nappal.

2009. jan. 23. 18:11
 9/15 A kérdező kommentje:
+belenyultam a hüvelyébe, de ezt irtam hogy nem csak a közelében voltam, hanem benne is
2009. jan. 23. 18:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja igen, írtad h belenyúltál, hát szerintem még akkor is iszonyú kicsi az esély.

Amúgy egy barátnőmnek sem volt túl normális a menstruációja, a lányok nem atomórák :)

2009. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!