Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan rettentő fáradt, álmos...

Olyan rettentő fáradt, álmos vagyok, normális ez?

Figyelt kérdés
33+4 hetesek vagyunk. Alig bírok felkelni, volna teendőm itthon, de semmi erőm semmihez sem. Igaz éjjel sem tudok jót és eleget aludni. Most kellene a babánknak rendbe tenni a dolgait, mosás, vasalás, pakolás, de olyan lassan megy. Így lesz ez a végéig?
2009. dec. 27. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 10 héttől kezdtem el 2x aludni naponta, mint egy kisgyerek, délelőtt is és délután is. A 20. héten kezdett ez elmúlni. :)
2009. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát feküdj le és aludj! Később úgy sem tudsz majd eleget aludni.....
2009. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ki fogja megcsinálni az itthoni teendőket, ha én lefekszem? A párom késő estig dolgozik, heti 5-6 nap, más segítség nincs. Nem tudom Te mennyi idős várandós lehetsz, ezzel a jó tanáccsal.
2009. dec. 27. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony lefeküdtem és aludtam,mert ha nem pihenem ki magam,akkor az a babának sem jó.Most 4 hetes a kicsim és bizony most is alszok délután,mégha szalad a ház,akkor is.Addig aludj,amíg teheted,majd lehetsz még eleget talpon!
2009. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aludtam ebédután, de semmivel sem lett jobb, alig tudtam kimászni az ágyból, valamit csak muszáj csinálni itthon.
2009. dec. 27. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy vashiányos? Az okozhat extrém fáradságot.

Én megértelek, hogy van még dolgod, nekem is van, én ma vagyok 33+3 napos:-)

De azért nem árt, ha tényleg többet pihensz, mint eddig. Én azt csinálom, hogy minden napra betervezek valamit, általában 2 naponta főzök, és a nem főzös napokon pakolgatok, esetleg takarítok....csak szép komótosan. Persze nem élvezem ezt a részét én sem, mert szeretek minden gyorsan megcsinálni, de egyszerűen nem megy.

Hogy így lesz-e végig? NAgy valószínűséggel igen, sőt, ahogy még nő a pocak, a teher, jobban fog fájni itt-ott, így még nehezebb lesz. Általában itt a fórumon azt olvason a 38-39. hetes mamiktól, hogy alig várják már, hogy vége legyen.

Kitartást és minden jót!

2009. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pár napja voltam laborban, én is kíváncsi voltam, de minden rendben van, szóval nem a vérképemmel van a baj, egyébként szedem a vasat, ezt megelőzőleg alacsony volt.

Köszi a válaszokat!

2009. dec. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!