Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok,...

36 hetes kismama vagyok, normális, hogy már menni is alig bírok, rettentő hamar elfáradok, és fáj mindenem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy normális.Én egy bálnának éreztem magam mindhárom szülésem előtt:))

Ne aggódj,már csak pár hét és a karodban lesz a gyönyörű kisbabád.Hidd el,mindent megérnek.Kitartás.


Könnyű szülést,boldog babázást

2008. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ugyanígy vagyok. Mennék mindenfelé, de ha elindulok, hamar kifáradok. Már nincs sok vissza remélem, mert én a végét nem igazán élvezem. Minden jót, könnyű szülést!
2008. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, 33 hetes vagyok. az van, ez teljesen normális. Próbáj meg tornázgatni egy kicsit. Én még járok úszni, az nagyon jót tesz, de neked már nem ajánlom.
2008. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, biztosan normális. Ráadásul még az orrom is el van dugulva, úgyhogy nehéz levegőt venni. Alig várom mindig hogy reggel legyen.
2008. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!