Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még mindig...

Miért nem érzem még mindig mozogni a babámat?

Figyelt kérdés
Második babámat várom és már 18+3 hetes vagyok. Első babát 19 hetesen éreztem már. Előfordulhat hogy a másodikat később fogom??? Mindenkinél azt olvasom, hogy többedik babát sokkal előbb érzi a nagy többség. Az is hozzátartozik a türelmetlenségemhez, hogy utoljára 14 hetesen láttam a babát es csak 20 hetesen fogom következőre.:(
2014. máj. 11. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első bébi, 20 hetes vagyok, és csak pár napja érzek valamit, remélem a pici mozgása:-)
2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jo neked! Várom már én is hogy jelezzen a baba. Fene bánja ha később érzem csak rendben legyen vele minden.
2014. máj. 11. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos rendben van ne aggódj. Első 21 hetesen éreztem meg , másodikat 20 hetesen.
2014. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

en az elso babamat 20 hetesen ereztem. Most a masodikat pont tegnap, 18+3 hetesen. De megertelek, mar en is nagyon izgultam, mert en utoljara 12 hetesen lattam uh-on.


Ja, es tegnap az elso mozgas olyan jol sikerult hogy hullamzott a hasam. :-)

2014. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek a babához. :) Nagyon remélem, hogy az én babám is csak lusta de hamarosan megtudom, hogy minden rendben.
2014. máj. 12. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:
első babámat már 15 hetesen éreztem, most a 2.-at 16 hetesen is éppen alig, vagy napokig sehogy...doki szerint a mellső fali lepény miatt...nyugi, 20. hét után még lesz 4 honapod kiélvezni:)
2014. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj de örülök az utolsó válasznak!!! Ezek szerint nem feltétlenül kell rosszra gondolnom. Nekem mondjuk első babával mellső fali lepény volt. Most másodiknál hirtelen nem is tudom. Köszönöm a választ!
2014. máj. 12. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! En a 20. hetben vagyok ikrekkel, es csak par napja erzem oket aktivan mozogni. Szoval, szerintem meg ne aggodj. Ez mindenkinel valtozo. Gratulalok! :)
2014. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!