Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csak egészen lent, az...

Miért csak egészen lent, az alhasamban érzem mozogni a babámat? Lehetséges, hogy faros? 34 hkm

Figyelt kérdés
34 hetes múltam, és egy pár napja azt vettem észre, hogy amikor mozog a babám, azt már szinte csak lent érzem, elég erősen, majdnem olyan érzésem van, mintha a hüvelyemnél lenne már a mozgás, annyira lent. Elkezdtem figyelni, hogy a köldököm felett érzek-e bármiféle mocorgást, és csupán annyit tapasztaltam, hogy néha kinyom, kifeszül valami épphogy a köldököm felett/mellett, de az igazi rúgások, vagy boxolások egészen lent történnek. Második terhességem, elsőnél ilyet nem tapasztaltam...eszembe jutott, hogy mi van ha faros lett, azért érezhetem ezt esetleg???
2014. ápr. 22. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém faros, mindenütt mozog. Tényleg...fent-lent egyszerre... Ha nem láttam volna UH-n a 2 kezet-2 lábat, akkor azt hinném, h Ganésha avatárt hordok :-D
2014. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D hát ez jó volt, megnevettettél :D Nekem az a furcsa, hogy az erősebb, hirtelen mozdulatokat lent érzem, középen, meg a köldökömnél csak feszítget...furcsa!
2014. ápr. 22. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A kezével bokszol a lábaival feszít.
2014. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. heten fordult be es csak lent ereztem utana is.
2014. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!