Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lehet még hátra?

Mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, 2-3 napja nagyon lenn van a hasam. Annyira, hogy ma egész nap sajgott a hólyagom, baba nyomja a fejével, néha felkiáltok, annyira fáj.

Hetek óta a szeméremcsontom is tágul, 2100 a méhszájam, múlthét hétfőn CTG-n fájások is voltak, igaz nem éreztem.

Most a front miatt lehetnek ezek a fájdalmak erősebbek, vagy készüljek?

Konkrét fájás nincs, csak nagyon lenn van a pici.



2014. máj. 11. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt már menni alig mertem mintha kiesne olyan volt...viszont ezután is pont a kiirt napon érkezett.
2014. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam Ugyanez volt, mint neked, és a kiirt nap este 11-kor kezdődött a vajúdás. Menj sokat wcre, nekem az segített, meg egy kis gátizomtorna. Amúgy a keresztcsonti fájdalommal nem tudsz mit csinálni, csak elterelni a figyelmed, nekem is nagyon fájt, sőt minden évben visszajön enyhén az év azon szakaszán 1-2hétre. Ez már a pihenős időszak. Bár egy nagytakarítást én is lenyomtam az utolsó hetekben, ilyenkor már pihenj, amennyit tudsz, és készülj lelkileg, a szervezeted is erre készít fel, szerintem.:) Boldog babavárást és könnyű szülést, na meg egészséges babát kívánok!:)
2014. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma újabb CTG, fél óra alatt 3db 80-as fájás volt
2014. máj. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!