Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek? Megtartanátok?

Ti mit tennétek? Megtartanátok?

Figyelt kérdés
Van egy 13 hós kislányunk.Nem igazán terveztünk 2.babát.Én szeretném de párom nem akarja.ő nem akar még egy gyereket

2014. máj. 11. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Talán gumit huzhatna a fütykõsre, ne csak megcsinálni legyen jó.


Igen ên megtartottam a spirál mellett fogant babát. Nem vetetnêm el soha a gyermekemet!

2014. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Ezt nektek kell megbeszélni. Egyedül nem szabad ilyen kérdésben dönteni. Max ha a végét járja a kapcsolat.
2014. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Erre most nehezen válaszolok.Ha megtartod,a férjed kitartana mellettetek? Vagy besokalna és a két pici felőrölné az idegeit? Te ismered a férjedet.Megérne néhàny beszé, getést.Lehet hogy ez csak az első sokk hatása.
2014. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Ha a párom nem szeretné, akkor nem tartanám meg. De mindent megtennék, hogy meggyőzzem! Elmondanám neki, hogy tudom, hogy nem volt betervezve, de így alakult, nem tudom visszacsinálni. Ha le kell róla mondanom, akkor az nekem borzalmasan nagy lelki törés lesz és valószínűleg soha nem teszem rajta túl magam. Megkérném, hogy gondoljuk át együtt a lehetőségeket, hogy anyagilag hogy férne bele az életünkbe (ha nagyon megterhelő, akkor nyilván nem erőltetném a megtartását). Átbeszélném vele, hogy miért nem szeretné, talán olyan félelem, dolog, amin lehet segíteni. Ha semmiképp nem lehetne meggyőzni, akkor átgondolnám, hogy milyen lenne az életem nélküle két gyerekkel. Mivel a másik gyerekem lelki békéjét nem akarnám felborítani egy válással, ezért valószínűleg elvetetném, de a szívem darabokra hullna... Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben. Mindketten szeretnénk harmadik babát, de sajna anyagilag nem tehetjük meg. :(
2014. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Választ adó.védekeztünk.
2014. máj. 11. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom is egy gyerek párti, ő nem szeretne még egyet, mondjuk még csak 4 hónapos a babánk, de ha ásszejönne, akkor fel sem merülne az abortusz, megtartanánk természetesen.
2014. máj. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanam.
2014. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtartanam. Megbeszelnem vele a dolgot oszinten. Ez nem kifogas h nem akar. Ezt lehet mondani akkor amikor meg nincs ott de mar ott van. Te se akartad de mar akarod. Biztos nem vetetnem el, most az en lanyom 15 hos de 2-3 honapja azt hittem terhes lettem. Kicsit megijedtem en is es a ferjem is de rajottunk h nem is lett volna rossz. Atbeszeltuk. Mi valtozna, miket csinalnak, hogyan oldanank meg. Tegyetek ezt ti is. :-)
2014. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanam mert ismerem magam, nem bocsátanam meg ha 'csak' azért vetenenk el, mert nem terveztük. Egy házasságot ez nagyon megsinyli szerintem. Nem tudnék a tükörbe nézni.
2014. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Megtartanám igen.Te szeretnéd,férjed meg majd megbékél,megszokja.
2014. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!