Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok a babát...

Ti megtartanátok a babát ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem terveztük, jött és most nagyon vegyes érzések kavarognak bennünk.

Imádjuk egymást, tudom,hogy Ő az igazi,de csak fél éve vagyunk együtt és ez nagyon kevés idő ahhoz,hogy kiismerjük egymást, egyedül vagy elvált anyaként gyereket nevelni nem szeretnék. Ő magyarországi,én külföldön lakom. Van állása, én még külföldön tanulok. Azt se tudom, hogy ha úgy döntenénk, hogy megtartjuk, akkor kapnék-e támogatást, ha átköltöznék Magyarországra (bár ezt kétlem).Ti mit tennétek?


2013. máj. 6. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
ha anyagilag meg tudnám/tudnánk oldani, megtartanám. vagyis ha rólam lenne szó, mindenképpen, mert el sem tudom képzelni "csak" ezért elvetessem a gyerekemet.
2013. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem.
2013. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Megtartanám minden esetben.
2013. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Aztn hiszem, ha iskolából mész szülni, akkor jár majd tgyás és gyed, a minimálbérből számolják majd. Ha van rá hajlamod, hogy megtartsd és nem érzed konkrétan, hogy el akarod vetetni, akkor tartsd meg.
2013. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Éppen az anyagiak okoznak gondot! Meg terhesen új életet kezdeni,új városban, új országban....gondolom a kicsinek sem tenne jót költözéssel járó stressz.
2013. máj. 6. 10:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Külföldön járok egyetemre és itt nem hogy nem jár támogatás, de ha kiderül,hogy terhes vagyok elveszik az ösztöndijamat.
2013. máj. 6. 10:24
 7/21 Adri1616 ***** válasza:
47%
Én mindenképp megtartanám
2013. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek át szerintem közösen. Ha ő nem akarná megtartani akkor én ilyen esetben biztos elvetetném.

Egyébként én is egyetem alatt szültem. Júniusban (imádkoztam, hogy ne jöjjön korábban, le tudjak vizsgázni:)) Szeptembertől családi segítséggel megoldottam a tanulást, mivel utolsó évem volt. Egy év múlva pedig ment bölcsibe, én pedig elkezdtem dolgozni.

Erről nem írtál, hogy nálatok ezt hogy lehetne megoldani. Túl sok pénzt itt sem kapnál, mivel nem dolgoztál eddig (ha jól értem) szóval anyagi segítség kb. semmi, abból gyereket nem nevelnétek.

Mi két éve voltunk együtt szóval a fél évről nem tudok mit mondani.. Ezt neked kell érezned.

2013. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Anyagilag nálunk sem lenne túl sok/nagy segitség. Ha meg megtartanánk, akkor nem szeretném a páromtól távol,másik országban megszülni. Az meg nem megoldható,hogy ő költözzön.

Az a baj, hogy anyagilag sehogy sem állunk, viszont szeretnénk a babát. De nem hiszem, hogy megéri megszülni, ha nem tudom neki biztositani a jó élethez való anyagi biztonságot.

2013. máj. 6. 10:33
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Mindenképp megtartanám....

Esetleg szüleitek???Tudom nem nekik születne a baba csak egy kérdés volt...

2013. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!