Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát, ha...

Megtartanátok a babát, ha kiderülne, hogy feljődési rendellenessége van?

Figyelt kérdés
Konkrétan az a törpenövés.
2013. júl. 6. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy lenne olyan rendellenesség ami miatt nem tartanánk meg a gyerekünket.
2013. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Törpenövés esetén persze, megtartanám.
2013. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Igen. Én nem öletnék meg egy gyereket, főleg nem a sajátomat.


18/L

2013. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
De jó, hogy nem hasznos a válaszom azért mert nem ölnénk meg a gyerekeinket, semmi miatt!!! Egyes válaszoló voltam :)
2013. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Már megtörtént.

Esetleges vízfejűség volt a diagnózis, melynek valószínűsége a terhesség során mindig csak nőtt és nőtt.


Egy éves korában, száz vizsgálat, sok könny és aggodalom, és persze pénztárcakönnyebbítés után azt mondták: ez csak genetika. A fiam mára egészséges nagyfiú.


Nem azért, de a törpenövés ennél jobb szerintem.


(én felpontoztam a fentebb válaszolókat! :) )

2013. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvan szivtelennek titulaltok majd,de en valoszinuleg nem tartanam meg.

A torpenovesen meg a hasonlokon talan elgondolkodnek,hogy teljes eletet biztosithatok neki es magamnak,de a komolyabb gondoknal nem sokat gondolkodnek.


Nincs meg gyerekem,most varom az elsot es talan az ido mulasaval valtozhatnak a nezeteim.Bar nem hiszem.

2013. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a betegséget (meg egy csomó mást sem), de csak akkor tartanám meg, ha a későbbiekben esélye lenne önálló életet élni, családot alapítani. Annak nem látom értelmét, hogy a szülei meghalnak, ő meg egy intézetben vegetál. És egy testvért sem terhelnék ezzel.
2013. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám, egészségesen is milyen nehézkes az élet, nemhogy "fogyatékosan". Bár még nincs gyermekem, így nem tudom hogy fogadnám a hírt, ha közölnék, hogy beteg.
2013. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Egészséges gyereket szeretnék. Annyi gond van amúgy is. Ha lehetne egyébként egészségeset később vállalni, akkor elvetetném.
2013. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem én sem.

Neki is jobb ha egészségesen,nem valami "fogyatékkal" éli le az életét,amikor állandó támadások,gúnyolódások középpontja,amikor nehezebb neki az életben,munkában,párkapcsolatban boldogulni.

És nyilván a szülőnek sem könnyű elfogadni azt,hogy az ő gyermeke más mint a többi!

2013. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!