Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen fürdőruhát...

Ivilicious kérdése:

Terhesen milyen fürdőruhát vesztek / vettetek fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kismama tankinit
2014. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bikinit, hálós felsővel
2014. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kismama tankinit én is, tiszta stria a hasam:S
2014. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pünkösdkor wellnesselni megyünk, ez az egy alkalom lesz a terhességem alatt amikor fürdőruhára lesz szükségem, így nem tervezek venni sem tankinit, sem kismama fürdőruhát, csak veszek a már meglévő bikinimhez egy nagyobb méretű bikinifelsőt és kész.
2014. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bikinit,de strandon a nagy melegben volt rajtam egy lenge felso is,hogy ne erje kozvetlen nap a hasamat
2014. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az elsővel és most a másodikkal is ugyanazt, mint egyébként. Ezért külön nem vettem/veszek fürdőrucit. Van egy pár bikinim, a cicinek ugye mindegy (csak teltebb), az alsó meg has alatti. Bár szerencsésnek mondhatom magam, mert nekem nem voltak/vannak striák a hasamon vagy narancsbőr a combon vagy ilyesmi, amit takargatni kellene. Persze nagy melegben azért nem jó közvetlen süttetni a pocit akkor ráveszek valami lengét. Mi most megyünk majd május végén, akkor még kellemes idő lesz.
2014. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tankinit
2014. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bikini


33 hkm

2014. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!