Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25 hetes kismamák hogy...

24-25 hetes kismamák hogy vagytok? Miket vettetek már a babának?

Figyelt kérdés
Dolgoztok még? Derékfájás, vizesedés?

2014. febr. 14. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
26 hetesen beleférek még :)? Mi elvileg kislányt várunk, nem dolgozok már. Sokat pihenek, mert fáj a hasam sokat, meg a 21. héten volt vérzésem, de nemtudni mitől. A derekam majd leszakad az utóbbi napokban. Ti hogy vagytok?
2014. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok.Jól vagyok,semmi gondom,se vizesedés,se derékfájás,semmi.Pocakom is most kezdett látszani,de még csak annyira,mintha jól laktam volna.

Elejétől veszélyeztetett terhes állományban vagyok munkaköröm miatt (sofőr voltam és nem engedték csinálni)

Suliba járok heti 3-4 nap,a 3.szakmámat tanulom(érettségire épül mind).

Kifestettem belül az egész házat,de előre kevert festékkel,így nem volt nagy művészet azért :-)

Babának szinte minden megvan,az apróságok hiányoznak,hintőpor,pelus és cumi nincs még,ezen kívül minden megvan.Magamnak a kórházi csomagot azért nem állítottam még össze és kimosva/vasalva sincsenek a ruhák,de arra még ráérek.Nekem kell inkább sok mindet venni még,mert nem nagyon "járok" kórházba,így azokból mindent meg kell még venni,meg ami utána kell egészségügyileg.Minden jót!

2014. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok 26 hetes és 5 napos terhes vagyok :) Hát mostanában feszül a hasam meg fáj a hátam , de semmi gondom nincsen szerencsére múltkor( 4 napja ) sokat pakoltam tettem vettem ésgörcsöltem meg keményedett a hasam. Ezért nem eröltetem már meg magam.Nekünk minden ruha megvan már csak apró dolgok kellenek mint textil pelus meg pelenka stb...nem dolgozom itthon vagyok már.
2014. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én kedden lépek a 25. hétbe és igen, még dolgozok. úgy tervezem hogy áprilisban hagyom abba.

nekünk még csak a kiságy van meg. bőven van még időnk a többire.. bár anyukám már egy csomó kisruhát összegyűjtött, azt valószínűleg nem is fogunk venni annyit fogunk kapni :D majd március közepétől - áprilisban elkezdjük a többi dolgot megvenni.

derekam nem fáj, nem is vizesedem, csak egyfolytában pisilni járok, meg görcsöl a vádlim nagyon gyakran pedig szedek magnéziumot 3×1-et.

kérdező te is 24-25 hetes vagy?

2014. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!