Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. és 6. hét között (5+5...

5. és 6. hét között (5+5 lehetek az ovu alapján) 8,7 mm petezsák (ez van a leleten) és látszódó szikhólyag - ez normális?

Figyelt kérdés
Semmit nem mondott a dokim, kb. túlesett rajtam és kitessékelt. Fogalmam sincs mi van :(
2014. máj. 12. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mentél. A megállapított terhesség onnan kezdődik, amikor már van szívhang (elvileg a 6. hét után), általában 7-8. hét környékén már mindenkinél észlelhető. Az orvos sem tud semmit mondani, mert ebből még bármi lehet. Ne parázz várj türelmesen és 2-3 hét múlva menj vissza a dokihoz.
2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:

tényleg korán mentél

ráérsz 7-8 hetesen

2014. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jónak számít, főleg hogy látszódik a szikhólyag is :) Én talán 5 hetes voltam mikor dokihoz mentem csak 4 mm-es petezsák volt, engem ez megnyugtatott az előzményeimhez képest.
2014. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem mennem kellett, mert az IR és a PCOS miatt fel kellett írnia utro-t. Csak az egyi hülye ismerősöm meg azzal etetett, hogy a megtermékenyítés után a 22. napon már elkezd pulzálni a szíve. Ami amúgy igaz is. Azt mondta ha nincs szívhang akkor tuti nem jó semmi, mert tudjuk ugye h mikor volt ovu..

De most (így utólag, én hülye) utánaolvastam, tényleg akkor kezd el pulzálni, csak még annyira picike, hogy nem lehet magát az embriót sem látni, hát még a szívecskéjét!

Két hét múlva megyek vissza...

Amúgy az normális, hogy még azt se mondta h kb mikorra leszek kiírva?

2014. máj. 12. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem lát szívhangot az orvos addig nem állapítja meg a terhességet ésaddig egyértelműen a szülés várható időpontját sem fogja megmondani. Nyugi! Hosszú a terhesség 40 hete mindig lehetne min idegeskedni, de nem érdemes mert azzal csak a babádnak ártasz.

Boldog, gond mentes babavárást kívànok neked!

2014. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem is utro miatt kellett menni, és a korábbi vetélések miatt. Semmi gond nem volt, minden rendbe, senkire ne hallgass :)
2014. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!