Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+2hetes terhes vagyok. Es...

10+2hetes terhes vagyok. Es barna folyasom van. Nem sok, es egyaltalan nem elenk piros. Ugye nem lehet baj? Aggodok nagyon.

Figyelt kérdés
5Napja voltam uh-on,minden rendben volt. De most megijedtem. Masnal is volt ilyen?

2014. máj. 12. 19:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Delutan 6korul vettem eszre a barnazast,azota semmi.

Hat sajnos nem neznek ram. Baratnomet a parja kezben vitte be,ugy gorcsolt,es nem engedtek be. Mehen kivuli terhessege volt.

2014. máj. 12. 21:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, orvosomat felhivtam, szigorú fekvést javasolt!
2014. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha szedsz utrot akkor tényleg nem tudtak volna mit csinálni, de mindenképpen menj el amint tudsz. Melyik városban laksz, hogy nem engednek be a nőgyógyászati ügyeletre egy méhen kívüli terhes nőt?
2014. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Vajdasagban elek.. :( beszeltem a doktornommel,holnap rendel nalunk,es megyek uh-ra. De nyugtatgatott,h nem lesz baj,es szedjem az utrot.
2014. máj. 13. 10:07
 15/17 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló vagyok. Én is Vajdaságban élek. Úgy tudom, hogy a terhesgondozókban ha vérzel, barnázol, akkor soron kívül fogadnak aznap is, előre egyeztetett időpont nélkül is. Lehet, hogy várni kell míg sorra jutsz, de nem küldenek el. Persze ők csak reggel 7-től este 7ig dolgoznak.

A kórház nőgyógyászati, szülészeti osztályára is be lehet menni, hátha onnan sem küldik ez az embert.

A barátnőd hova vitte a barátja? A mentősökhöz vagy a kórházba?

2014. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 San Diego válasza:
Azonnal orvos!
2014. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagy? A babával minden rendben? (a szintén vajdasági válaszoló)
2014. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!