Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 7hetes terhes vagyok....

Jelenleg 7hetes terhes vagyok. Legelsőnek mikor voltam orvosnál volt egy pici barnás folyásom. Azt tanácsolta az orvos hogy nem szabad szerelmeskedni. De meddig nem szabad? Már nincs barna folyásom se és másfajta panaszom sincs. Aki tud válaszoljon.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd ha visszamész orvoshoz kérdezz rá, majd megvizsgál és eldönti,hogy szabad-e, most a baba legyen az első, csak ki lehet bírni miatta,hogy nem élsz házaséletet! Mi az elejétől a végégi el voltunk tiltva, szülés után ugye még ki kell várni a 6 hetet mégse okozott gondot!
2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha visszamész kontrollra,akkor kérdezd meg a dokit. Nekem is volt barnázásom az elején, a hatodik héttől a tizenharmadikig volt tilos, amíg szettem az utrogestant, majd azt mondta óvatosan lehet, később(a 16.héten) újra barnáztam picit,így aztán a terhesség végéig el voltunk tiltva a behatolással járó szexuális együttléttől. És persze betartottuk a szülés utáni hat hetes tilalmat is. Szóval igencsak sokáig nélkülöztünk, bár azért szerencsére más módja is van az örömszerzésnek ;)
2014. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten volt enyhe vérzés majd barnázás, akkor tiltottak el. A 7. héten még megvolt a baba, a 10-ediken már missed ab, de a 8-adikon halt el, csak nem vettem észre. Az egész maszat akkor kezdődött, amikor szexeltünk, előtte nem volt semmi bajom.

Nekem a doki azt mondta, hogy az első trimeszterben nagyon nem ajánlott a szexnek semmilyen formája (bármit írnak a bulvárlapok), mert az orgazmus (=méhösszehúzódások) vetélést okozhat.

De én ezt akkor még nem tudtam, és bevettem azt, hogy "ami jó a mamának...".


Én megvárnám a következő vizsgálatot, és ha minden oké, akkor is nagyon óvatos lennék a helyedben. A saját helyemben meg egészen biztos, hogy ha legközelebb terhes leszek, nem kísértem a sorsot. :(

2014. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!