Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott méhszájjal szabad a...

Nyitott méhszájjal szabad a hüvelykúp folyásra? Nincs orvosom

Figyelt kérdés

enyhe folyás, valami bakteriális lehet, legutóbb írt fel rá a doki kúpot, de az még zárt méhszáj "koromban" volt.

el is múlt, de most visszajött ugyanaz a tünet.

nos az orvos azt mondta, hozzá már nem kell járnom, majd csak szülés után, csak UH, nst-re a kórházba.

van itthon kúp és napok óta csak súlyosbodik (egyre több)

feltegyem, ne tegyem?


2014. ápr. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
orvosi ajánlás nélkül ne. AZ orvos arra mondta hogy nem kell hozá mened ha nincs gond. ha gond van igenis el kell menni vizsgálatra. Hiolnap menj el nögyóygászhoz és aszerint használj rá hogy ott mit mondanak.
2014. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs időpontom
2014. ápr. 21. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokáig én is az időpontok rabja voltam, de mikor túlhordásba sos-be kellett mennem odamentem és besírtam magam, mindig bejutottam, egyszer az orvoshoz, kétszer ultrahangra.
2014. ápr. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs idöpontod? Ês ha 10 perc múlva elkezdene ömleni belöled a vér vagy nem mozogna a babád 2 napja akkor is otthon ülnél mert nincs idöpontod? Könyörgöm, terhesség nélkül is el lehet menni fertözéssel sürgösségi vizsgálatra, nem kell várni 2 honapot hátha addig feljut a méhbe és megvárni amíg jó kis méhgyulladást okoz!
2014. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vészesetben is kórházba kellene menni, nem dokihoz rendelésre


de öndiagnosztizálva feltettem és pont

2014. ápr. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!