Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösön szülők ki hogy van...

Gyöngyösön szülők ki hogy van megelégedve az orvosával?

Figyelt kérdés
Én nem terveztem, hogy orvost választok, 3.babucim és nem tudom mitévő legyek? Ki kit ajánl?
2014. máj. 13. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Dr. Horváth-hoz járok magánrendelésre, bár én még csak holnap lépek a 15. hétbe. Eddig megvagyok vele elégedve. Én szerintem őt fogom felkérni.
2014. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Én két éve szültem Hrabár Jenőnél, nagyon elégedett voltam. Igaz nem sajnáltam tőle a pénzt, magánrendelésen minden hónapban 10e ft-ot adtam, a szülésért 60e ft-ot. Maximálisan meérdemelte, szabadság alatt éjszaka jött be hozzám, akkor szültem. Na mármost a szülésznő az más tészta. Az egyik nagyon bunkó volt, szülés után lett egy nagy ödémám, alig bírtam lábra állni miatta, és közölte, hogy ha nem tudom összeszedni magam (szülés után pár órával), minek kellett ez a terhesség. Az ilyen ember miért nem választ valami más szakmát, nem értem. Akinél szültem az egy angyal volt, egy vékony feketehajú szoláriumbarna csajszi volt, sajnos nem emlékszem a nevére, de ki tudod biztos nyomozni, őket is meg lehet fogadni és ő lesz ott veled végig.
2014. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!