Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány százalék a táppénz...

Hány százalék a táppénz kismamáknak?

Figyelt kérdés
a barátnőm 15 hetes terhes kereskedelembe dolgozik,de a pénz miatt nem akar táppénzre menni.Én viszont nem szeretném ha bármi baja lenne,abban kérnék segítséget,hogy megtudnátok mondani hány % táppénzt kapna?Vagy ha csak ide linkeltek egy oldalt ahol utána tudnék járni,azt is nagyon megköszönném!!!!
2009. dec. 28. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

szia én ugy tudom hogy az alap fizetés 60 %-a sajnos.

én is terhes vagyok, 10 hetes, és ezért dolgozom , mert kevés a lové. én 100 000 kapok kézbe és azt mondták nekem a munkaügyön, hogy táppénz szülésig kb 65 ezer lesz. kézbe.

egészségügybe dolgozom.

2009. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszoló. Valóban 60% a táppénz.

Ez a kis pénz konkrétan az éhen haláshoz elég, de én is veszélyeztetett lettem, és nincs az a pénz ami fontosabb lenne a Babámnál.

2009. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Higgyétek el,nagyon jó az a 60% a 0%-hoz képest!

Én feketén dolgozom,így csak a szülés után fogok pénzt kapni(kb 40ezret havonta)!Úgy tervezem,7hónaposon vonulok vissza a munkától!2-3 hónapig 0Ft!!

21h terhes

2009. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a kereskedelemben dolgozom,6.héttől itthol vagyok,mert volt egy kis gond,és sajna 60%:-(Kb 48ezer ft a táppénzem,sajnos ez van,viszont nem kell a babám miatt aggódnom.
2009. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 70 % a táppénzem.
2009. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha augusztus után megy el a kismama táppénzre akkor már 60%.Ha előtte akkor 70%.
2009. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én szeptemberben mentem el,mégis 70%-ot kapok.előző voltam.
2009. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert én is szeptemberben mentem táppénzre,és 60%ot kapok.Akkor ez mitől függ vajon?Én veszélyeztetett vagyok,sajnos 6.héttől itthol.
2009. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is 70%-ot kapok amúgy de én már 28 hete itthon vagyok,csak nem nagyon voltam tisztába hogy most hogyan van,mert azt tudtam hogy ha valaki x hónap után megy el akkor kevesebbet kap,csak azt nem tudtam mikortól!Köszönöm nektek!!!
2009. dec. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!