Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben vizelet...

Harmadik trimeszterben vizeletszivárgás?

Figyelt kérdés
Elég kényes kérdés, de volt olyan, akinél a 3. trimeszterben előfordult egy kis vizeletszivárgás? Nálam úgy zajlik, hogy elmegyek pisilni, rendesen elengedem magam, aztán mikor felállok és felhúzom a bugyim még jó pár csepp kifolyik. Elég idegesítő. Mitől lehet ez? Akinek volt ilyen, mikor múlt el vagy mit tett ellene?
2014. máj. 13. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkontinencia, terhesség alatt előfordul, intimtornával lehet gyógyítani. Egyébként egyszerűbb, ha még egy darabig ülve maradsz, én is így szoktam.
2014. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt ilyen,de tüsszenteni azért csak a wc-n mertem...de előfordul,a baba nyom aztán mindent.Szülés után nem lesz gond.
2014. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!