Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van, fogalmam sincs mi...

Baj van, fogalmam sincs mi tortenik?!

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek, nagyon panikolok. 4 pozitiv teszt utan 1 het mulva most megjott reggel. Csinaltam most is tesztet meg mindig pozitiv. De mi tortenik? Ugye nem veteles ? Nagyon be vagyok panilolva. Miert jott meg?? :(( Istenem csak ne veszitsem el őt:(

2014. máj. 14. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy mennyisegu a ver? Piros? Irany a surgossegi, sajnos ez nem jo. Szoritok neked, hogy semmi bsj ne legyen,de mindenkepp menj be!!
2014. máj. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó. De lásson azonnal orvos.
2014. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azonnal doki
2014. máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínű hamar teszteltél, mert ha megvártad volna a nemvártat, akkor észre sem veszed hogy terhes vagy.


MIkor kellett volna megjönnie nem most ezekben a napokban?


Csak mert ezért szokták mondani, hogy nincs értelme korán tesztelni, sokszor lesz terhesség, de végül megjön.

Persze ha már eltelt pl 1 hónap akkor fura, mert akkor lehet hogy vetélés.

Menj dokihoz.

2014. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Orvoshoz rohanj!
2014. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmehetsz dokihoz, de ha nem csak barnázol hanem vérzel is akkor már a progi pótlás sem igen segít, szelektál a szervezeted.
2014. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 H_Vivien ***** válasza:
Itt senki nem orvos, ne írogass, menj gyorsan dokihoz, hogy mitől van ez :( Ha lehetőséged lesz írj, hogy mi volt :(
2014. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rosszindulatú,de ilyen helyzetben eszembe nem jutna ide írkálni,hanem azonnal rohannék a kórházba. Ha azt írjuk,hogy semmi baj,akkor megnyugszol??? Szerintem nem. Nem tudom megérteni,hogy miért az az első valakinek,hogy idegenekkel megossza a történéseket ahelyett,hogy gyors tempóban szaladna ahhoz,aki talán még tud tenni valamit. Valószínűleg elvetélsz,sajnos a 6. hétig ilyen akármikor és akárkivel előfordulhat. Nagyon sajnálom,de ne keseredj el,leszel még terhes és lesz gyereked is,reméljük!
2014. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek aki ìrt. Sajnos elvesztettem őt :( leìrhatatlan a fájdalmam. Bent fogott a doki ugyh most korhazban vagyok :(
2014. máj. 14. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom! :( jobbulast es kitartas! Lesz majd pici babad!!!! Nagyon nehez lehet... :( probalj pihenni. :(
2014. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!