Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsenek "igazi" terhes...

Nincsenek "igazi" terhes tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A terhességem nagyon elején tartok (5.hét), viszont azon kívül, hogy fájnak és

nőnek a melleim, meg enyhén puffadok, és picivel fáradtabb vagyok, semmi bajom. A hányingeres-hányós dolgok később jönnek? Vagy lehet nem is lesz? Ez nem "rossz"? Néha megszédülök, de az sem számottevő. Köszönöm a válaszaitokat!


2014. máj. 14. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia:) ne aggódj,egyáltalán nem baj,hogy még nincsenek. Majd lesznek. És ha nem,hát szerencsésebb fajta vagy:)

Kellemes babavárást:)

2014. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia, a nőknek töredéke hány csak, ezért olyan vicces hogy ettől félnek a leginkább.

Én egyszer sem hánytam amúgy, a 6. héten volt egy kis mellfeszülés, meg füldugulás, majd a 8. héttől gyomorégés. És ezzel kb. ki is merültek a terhes tüneteim. örülj, hogy neked sincs, hidd el lesz még elég nehézség amit el kell viselned a terhesség során :)

Normális, ha nincsenek tüneteid. Szedj terhes vitamint, és már most kezdj el nagyon ügyelni az étkezésedre, attól hogy nincs hányingered, valószínűleg jó étvágyad lesz, de nagyon figyelj oda mennyit eszel, én is itt rontottam el és most +18 kg-nál tartok :) boldog babavárást

2014. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok már és eddig egy tünetem volt csak az is a cici fájás màs senmi.szóval nyugi nem mindenkinek van tünete!!gratulálok
2014. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia :) most kezdtük meg a hetedik hetet, de tegnap óta olyan hányingerem van hogy ejjha :( azt hittem megúszom! egyébként egyáltalán nem probléma ha nincsenek tüneteid, de lehet hogy csak MÉG nincsenek.
2014. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 gyerek

soha semmilyen terhességi tünetem nem volt

max az elején kicsit fáradtabb voltam

de ennyi

még a 40ik héten is mentem intéztem házimunkáztam .-)


inkább örülj h nincs "tünet" :-)))

2014. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34. hétben vagyok és nekem se volt még eddig egy hányingerem se, semmi tünetem nincs a kézzsibbadáson kívül.
2014. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt az elején semmi tünetem, sőt később sem. Nem hánytam, de még csak nem is émelyegtem soha. Most vagyok 34+4 hetes, néha már jelentkezik gyomorégés, főleg éjjel :( Ez kellemetlen, de mindent megér :) Boldog Babavárást!
2014. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.kedden toltom a 13.hetet es semmi bajom nem volt.fajt a cicim es ennyi.meg ne orulj elore, de lehet , h meguszod:-)
2014. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!