Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ebben a borzaszt...

Normális hogy ebben a borzaszto szeles hideg időben keményedik a pocakom? Még nem tapasztaltam eddig és megijedtem. Baba is kevesebbet mocorog.30 hkm

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én konkrétan járni sem tudok, annyira fájok.
2014. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen normális! Fáj mindenem és jóslózok is rendesen! Kitartás....

37hkm

2014. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos engem is nagyon megvisel a héten ez a hidegfront, a 23. héten vagyok. Szinte egész nap kemény a hasam, és már én is féltem, hogy ez normális-e, illetve javul-e ha jön egy kis enyhülés... Mondjuk nekem a baba aktívabb lett, és főleg éjszaka.
2014. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, azóta nekem is beindult a kicsi lányom!Rúgdosott egész éjjel hajnalban...most a derekam fáj, már nagyon unom ezt az időt!
2014. máj. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!