Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 80-85 pulzusszám a normál...

80-85 pulzusszám a normál 60-72 helyett nem okoz gondot 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap figyeltem fel rá, hogy megnőtt a pulzusszámom. Volt egy kis hőemelkedésem is sajnos. 38-ig felment. Szedtem be gyógyszert, tegnap munka után fel se kelltem, csak pisilni.
2014. máj. 16. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pulzusszam terhesseg alatt vegig magasabb, nekem mindig 85-90 korul mozgott.
2014. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
112/61/81-et írt ki ma reggel a masinám. De amúgy meg 120/.../60 szokott lenni. A középső értékre nem emlékszem, de normál szokott lenni.
2014. máj. 16. 07:07
 3/12 A kérdező kommentje:

Tisztára megijedtem, mert sajnos volt már vetélésem és az első vetélésnél a végén már nagyon dobogott a szivem...mihelyst elvetéltem, azonnal normális lett.

Akkor megnyugodhatok?

2014. máj. 16. 07:09
 4/12 anonim ***** válasza:

En nem izgulnek a helyedben. Annyi minden lesz meg a 9 honap alatt amin parazhatsz, h jo ha elore veszel egy nagy levegot mert kulonben vegig stresszeled az egesz idoszakot:-) Tudom, h izgulsz ( nekem is vt vetelesem) de keress magadnak vmit ami kikapcsol es nyugi!

Boldog babavarast!

2014. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha azt mondjátok normális, én megnyugszom:D Lehet a hőemelkedés miatt van. Még most 37.1, de az is lehet, hogy ilyen lesz végig. Csak azért is aggódtam kicsit, mert mellé még fáj is a hátam-derekam, ami előzőleg szintén jele volt sajnos a vetélésnek. De remélem, hogy csak síma normál terhességi tünet:D Persze próbálok nem izgulni, próbálom bemagyarázni magam, hogy mi a frászkarikának izgulok, ha meg akar történni, akkor megfog, akkor meg elég lesz rosszul érezni magam, ha véletlenül megtörténik megint.
2014. máj. 16. 07:24
 6/12 anonim ***** válasza:
:) Az utolsó hozzászólásodban az igazság, bár aki már vesztett el babát az tudja, hogy könnyebb mondani mint véghez vinni ;) Amúgy a terhesség alatt egy csomó nem tipikusan terhes tünet is lehet normális. Amúgy lázasan én nem mennék dolgozni, főleg nem terhesen, szerintem pihenj és ne izgulj...
2014. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80-85?? nekem 110 körül mozog. Háziorvos mérte, nem is mondott rá semmit!Terhesen magasabb, bár nekem mindig magas volt... 30 hetes vagyok, babám szerencsére teljesen jól van
2014. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzátennék, hogy az hogy ilyen magas, nekem nem okoz panaszt. Vagyis írod, hogy neked nagyon dobog / dobogott a szíved!Ha megnyugtat beszélj orvossal!
2014. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.heti ekg-n 94-et mértek,most a 18.héten a védőnő 110-et.Néha érzem,hogy erősebben dobog a szívem,de a dokikat se izgatta fel különösebben,így ez engem sem.Van helyette más izgulni valò bőven.;-)
2014. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem a 105-ös pulzusomra sem mondott semmit a nőgyógyász, csak azt hogy terhesség esetén normális.. 85-tel én boldog lennék : D és nekem nem is a dokinál lett mérve a 105 ahol azért mozgott előtte az ember meg izgul, hanem otthon az ágyban fekve órák óta.
2014. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!