Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes vagyok tegnap este...

31hetes vagyok tegnap este óta nagyon fáj a szemérem dombom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
31hetes vagyok tegnap este óta fáj a szemérem dombom, pluszba ma reggel éreztem először azt, hogy a szemérem dombtól a bordám aljáig csak a jobb oldalon nagyon fáj, ma már harmadszorra és kb. 10perc után elmúlik. Nem erőltettem meg magam, nem szoktam idegeskedni sem.A hátam nem fáj, nem vérzek, nem is görcsölök, és a babát is érzem, hogy mozog. Mitől lehet ez??
2014. máj. 16. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy a baba és nyom, nekem is volt ilyen és ezt mondta a doki
2014. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ezt sokan érzik a vége felé. Nekem is volt ilyen, és időre szültem. Így a végén már minden fájni szokott, nyom a baba mindent, lazulnak a szalagok, a test lassan a szülésre készül... Esetleg hívd fel a védőnőd, ő biztos megnyugtatóbb választ fog adni, de ez gyakori jelenség.
2014. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez termèszetes, nekem és sokaknak is fàj a szemèrem domb ilyenkor.Sőt a combtőbe is szokott nyilalgatni nagyon erős fájdalom.Ez a szülésig sajnos erősödik, utána majd megszűnik.Most készül fel a szervezet a szülèsre.Tágulnak, puhulnak a csontok, hogy a baba kiférjen.Ez kellemetlenséggel jár.
2014. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2014. máj. 16. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj hogy 31 hetesen még meg sem szabadott volna hogy szüless :O pláne nem az hogy írni olvasni tudj :D
2014. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elirtam egy kicsit na :)
2014. máj. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!