Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelytablettátòl erős...

Hüvelytablettátòl erős folyás normális?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el használni a Klion D-100 as hüvelytablettát ès már az első után erős darabos folyásom lett. Eddig is volt,de most erősebben. Más tünetem nincs. Lehet,hogy már az első tabletta elkezdte kitisztítani azt ami nem odavaló?
2014. máj. 17. 11:32
 1/6 anonim válasza:
Hüvelytabletta mellett nekem is sokkal erősebb volt a folyásom. Szinte már pár órával azután, hogy feltettem. Szerintem normális. Simán csak dolgozik a tabi.
2014. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kicsit meglepődtem,hogy mi lehet ez a hìrtelen erős folyás,de ìgy akkor megnyugodtam,hogy ez másnál is ìgy van.
2014. máj. 17. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
igen normális,de szerintem a tájékoztatón is rajta van.
2014. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is volt, de elméletileg pár nap után helyreáll. Legalábbis nekem helyreállt.
2014. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már kezd csökkenni az erős folyás. Ìgy már elviselhetőbb.
2014. máj. 18. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök. :) Lesz az még jobb is, vagy már el is múlt. :) Persze arra készülj fel, hogy sajnos bármikor visszajöhet...
2014. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!