Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet vagy inkább ne Rosszul...

Lehet vagy inkább ne Rosszul létem nincs de a derekam fáj ez normális?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt csináltam terhességi tesztet ami pozitív lett, rá két napra elmentem orvoshoz és elküldött uhára ott még nem láttak semmit, mondta az orvos ne aggódjak majd 1 hét múlva meg nézik megint. És most arra szeretnék választ kapni hogy lehet szeretkezni vagy inkább hanyagoljuk mióta tudjuk egymáshoz se nyúltunk, annyira nem is zavar minket csak párom külföldön dolgozik és 5 hetente jön haza egy hétre most lesz itthon utolsó nap,és neki szeretnék jót de fontosabb hogy ne legyen gond. Szerintetek veszélyes lenne? már volt egy vetélésem és akkor is szeretkezés után kezdtem el vérezni és ment el ezért félek. Nem arról van szó párom is mondta ki bírja fontosabb meg én is kibírom. De sajnálom egy kicsit azért. Egyáltalán semmi bajom nincs csak a derekam meg a mellem fáj ez így is rendjén van ?

2014. máj. 17. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretkeznék a helyedben. Lehet butaság, amit írok, de én biztosra mennék. Kíváncsi vagyok mások mit javasolnak.
2014. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem mondta nyugodtan, ha nincs különösebb baj a 40 hetet végig lehet szeretkezni :) A derekad, hasad, melled fájhat és fájni is fog még de ez természetes, szedj rá magnéziumot. Előző baba sem a szeretkezéstől ment el, hanem mert a szervezeted szelektált.
2014. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le egymással még mielőtt meg tehettük volna elvetéltem tegnap délután.
2014. máj. 18. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom..... :(
2014. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orvost keress fel ez ügyben, hogy mitől lehet ez. Biztos sikerülni fog majd a baba, kitartást!
2014. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!