Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhes vagyok.2-3...

4-5 hetes terhes vagyok.2-3 napja érzem, hogy fáj a derekam és a hasam. Enyhe görcs, de van hogy erősebbnek érzem. Ez tényleg normális dolog?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Nyúlnak a szalagok, rendeződnek odabent a dolgok. ha nem erős görcs, csak olyan húzó, feszítő érzés, akkor az teljesen normális, és ez a feszülés és tompa fájdalom hetekig megmarad. én a 8. hétben vagyok és kb. az 5.-6. héttől érzem folyamatosan.

Ha viszont barnázol vagy vérzel és a görcsök erősek, olyan igazi menzi szereűek, akkor menj orvoshoz.

2014. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kerdest akartam kiirni. Ma vagyok 4h+6napos. Es tegnap este ota picit fajdogal es nyom a hasam, nem hasonlit a mensi gorcsokre. Aggodtam en is, hogy esetleg baj-e ez a fajdalom. De akkor normalis?
2014. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt mondják igen.én mindenesetre elmegyek ma az orvosomhoz , hogy megnyugtasson és megnézze jó helyen van-e .már ha látni fog valamit:)
2014. márc. 20. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Na voltál dokinál, mit mondott?

Érdemes már 5 hetesen elmenni, hogy jó helyre ágyazódott-e be a baba, ekkor már látható.

2014. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam 20-án azt hiszem már láttuk a petezsákot:) viszont annyi magnéziumot ettem, hogy jól meghajtott...
2014. márc. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!