Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hétfőig nyugodtan legyek...

Most hétfőig nyugodtan legyek vagy mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Nem régiben tettem fel kérdést. Sajnos elvetéltem nem rég fel hívtam magán orvost ő azt mondta hétfőn fáradjak be. Utána vissza hívtam a kórházat el mondtam erős derék fájdalmak után ki mentem mosdóba barnás vérzés volt a betétbe utána pedig fel álltam és erősen darabos fehéres szerű valami ki jött. Mondták telefonba hogy elvetéltem, majd mondtam be kell menni azt mondták nem csak ha hirtelen megint nagy mennyiségű vér jön. Most semmi jön marad az a vér mennyiség, de viszont rosszul vagyok kicsit, de erre is azt mondták ne mennyek be. Most ilyenkor vetélés után mi a normális? Ha már kórház se meg magán orvos se mond semmit. Akkor elment és kész legyek nyugodt ? mert nekem ez nem megy a kikészülés szélén állok

2014. máj. 17. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy, erősen vérzel görcsőlsz akkor kórház. Ha nem, akkor hétfőn kell menned.
2014. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami történt próbálj meg pihenni kicsit űlj be picit a kádba hátha jobb lesz!

És ne keseredj el nekem 7 spontán vetélésem volt 8 év alatt abbol csak 2 vel kellet korházba mennem a többi kijött és ennyi szörnyű ezt átélni és nem is lehet ilyenkor sok mindennel vígasztalni.

Azért sok sikert!

2014. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel rendessen csak barnázás van akkor miből gondolják hogy elvetéltél? Hány hetes?
2014. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se értem. Miért biztos, hogy elvetéltél? Még sok vérzés mellett is megmaradhat a baba.
2014. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj h. hétvége van és ilyenkor sz@rnak az emberre!
2014. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek kevés barna jött utána meg erősen jött és most meg rendesen meg van. Nem fogom fel még, bele éltük magunkat. Ez már a második vetélésem, összetörik egy világ bennem.De a derék fájdalom még minden nem múlt el, görcs nincsen.
2014. máj. 17. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Így már értem. Sajnálom.
2014. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap még jött vér most meg csak egy két folt, ez nem értem. Ez most baj? mert azt mondták most meg kéne lenni a mensimnek.
2014. máj. 18. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!