Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Adam Zsolt? Jar valaki...

Dr. Adam Zsolt? Jar valaki hozza? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

En hozza jarok, es erdekelne mas kismamak velemenye. Nektek mondta mennyi a szules?

23 hetes km


2009. dec. 28. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem majdnem megerőszakolt :S
2009. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerek mindenkit, hogy csak igazat irja le! Eleg regota ismerem, mar mutott is es semmi ilyesmit nem tudok rola elkepzelni... Talan csak szeretted volna, hogy kicsit tobbet es maskepp foglalkozzon veled!!!
2009. dec. 29. 12:45
 3/7 anonim válasza:
Nála szültem 2008. okt-ben. A magánrendelésére jártam, úgy tudom, most már csak az van neki. Megkérdeztem a szülést még a legelején, azt mondta 80 ezer. A terhesgondozás 5 e. volt alkalmanként. Avégén a CTG-re gyakran a klinikára hívott, aminek nagyon örültem, mert így nem kellett érte fizetni. A szülés előtt egyszer bementünk hozzá az ügyeleti idejében, és mindnent megmutogatott, elmagyarázott, leültünk az egyik szülőszobában és mindenféléről elbeszélgettünk. Akkor volt a legjobb fej. Egyébként pedig sztem baromi elfoglalt, és rengeteg betege van, ezért amikor mentem hozzá, mindent kérdésemet összeírtam. Rendkívül hozzáértő, szakmailag maximális, nagyon udvarias, de nem bizalmaskodó. A szülésem gyors és problémamentes volt, nem sok munkája volt velem, de éjszaka szültem, így elég álmosak voltak a szemei, mikor megérkezett. A gátvarrás nagyon szuper lett. Az esett rosszul egydül, h nem jött be hozzám a gyermekágyra (ez is csak azért, mert minden szobatársamhoz bejött az orvosa, sőt még szülésemkor ügyeletes orvos is megnézte másnap a babámat). Ha nem veszi fel a telefont, akkor visszahív, vagy sms-ezni lehet vele. Szóval elérhető. A második babámat is nála szeretném szülni, de ahhoz még gyűjteni kell...(gyed mellett sztem elég drága). Remélem segítettem.
2010. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! En is hozza jarok, most vagyok 25 hetes. Meg nem kerdeztem meg a penzt, mert nem tudtam hogyan, de szerintem legkozelebb megkerdem... Amugy nekem is csak jo tapasztalatom van vele, 2008-ban volt egy mehen kivulim, este lett baj, beverzett a hasam, bennt voltam mar a korhazba par napja, nem volt ugyeletes, de szo nelkul bejott es megmutott, tokeletesen. Mondjuk hozzam se nezelodott be sokat, de inkabb legyen profi foki, mint smuzolos...
2010. jan. 12. 20:44
 5/7 anonim válasza:

Egy kicsit frissebb infó a dokiról.

Nála szültem a Szent Imrében 2 éve ügyeletben, és sajnos semmi jót nem tudok róla mondani.

Minden volt amit szerettem volna elkerülni, oxi, hasbakönyöklés, gátmetszés, és semmiről de semmiről nem kérdezték meg, hogy hozzájárulok-e, mire észbekaptam már belémvágtak, belémkönyököltek, stb.

Persze lehet hogyha valaki fizetős páciens és odaadja neki a 150 ezret amit kér jobban bánik vele.... de ez szerintem nagyon gáz.

2020. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En nagy remenyekkel kerestem fel a Dr.Urat, a Szent Imre korhazban szultem/szulok facebook csoportban olvasottak alapjan. Utolag jottem ra h ott a legtobb szulesz es szuleszno tag, es gondolom ezert 99%ban csak azok kommentelnek akik maximalisan elegedettek.

Nekem a dr.Ur szakmailag, emberileg , stilusra, odafigyelesre is csalodas volt es reg ereztem annyira h valahol csak egy munkadarab vagyok penzert mint nala es a szulesznonel.

2021. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolso vagyok: hozzateszem h fogadott orvos es szuleszno volt, maganrendelesre is a Czeizelbe jartam, futoszalagszeru volt es inkabb pofavizit es adminisztracio jopenzert,a fontos dolgok kapcsan nem volt alapos, megnyugtato es bobeszedu a dr.Ur szamomra.

A penz, amit adtam nem a hala jele volt egyikuk fele sem, inkabb a kimondatlan elvarast rendeztem, de meg csak azt se mondhatok h barkinek munkaidon kivul volt velem teendoje.

2021. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!