Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam hat hetes...

Tegnap voltam hat hetes terhes, mar latszania kene a hasamnak? Vagy mar lehet valamit eszre venni, hogy babas vagyok? Kinek hany hetesen/honaposan lehetett latni hogy babas? Ilyenkor az ultrahangon mar lehet valamit latni, hallani?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsit latszik alul a hasamnal hogy nott,erzem is hogy van baba,de latszania kene jobban?

2014. máj. 19. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem 24 hetesen kezdett picikét látszani.

6 hetesen még semmit nem láthatsz, max. puffadást.

2014. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kerekedo poci kesobb lesz :-)

Az UH-n latszik persze a baba (embrio) ill a szikholyag ami pulzal

2014. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 11-12.heten kezdett látszani, ami mar nem puffadás volt. Akik közelről ismernek es nem tudjak a babat, azok gyanúsan neztek ram.
2014. máj. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most 23 hetes terhes vagyok,és kb 3 hete kezdett látszani a pocim :) nyugi nemsoká neked is fog :)
2014. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat hetesen még baba sincsen általában csak szikhólyag vagy esetleg már embrió. A has első terhességnél a 20. hét után kezd látszódni látványosan : )
2014. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt,megnyugodtam mert akkor semmi baj nincs evvel,nagyon varom mar en is a kerek pocit :)

Nektek meg gratulalok,jo egeszseget es jo babavarast!:)

2014. máj. 19. 08:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én még nem tudtam, hogy terhes vagyok (ha az utolsó menzesztől számoljuk, akkor 5 hetes voltam akkoriban külföldi nyaraláson, fel sem tűnt, hogy az lehetnék, úgy teltek a napok) úton-útfélen odajöttek hozzánk, hogy mióta várjuk a bébit, mert ragyogok. Pedig nem néztünk ki "felnőtt" párnak.


Én meg gondoltam magamban, amerikaiak, ezek még biológiát sem tanulnak, de rá kellett jönnöm, hogy csak látszott rajtam. :D Fel voltam puffadva (bár az a kaják miatt is lehet), nőtt a mellem, és tényleg ragyogott a bőröm. Más az arcom valahogy azokon a képeken.


Nem akarlak elkeseríteni, de ne kezdj el ilyen hamar már hízni, mert az vagy puffadás vagy hájika, amit látsz most a hasadon. Később nehezebb lesz leadni sokkal, és mindig le fognak szídni az orvosok/nővérkék/védőnőd.

2014. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En 11 hetes vagyok,ilyenkor ugy tudom a meh mar grapefruit meretu.Teljesen lapos hasam volt eredetileg,most egy picike "dudor" van rajta,ami nem tunik el ha behuzom a hasam,de ez meg csak szamomra eszreveheto.

Estenkent viszont nagyon puffadok sajnos, neha tenyleg ugy erzem magam,mint akit felfujtak:(

2014. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem hizom,mert nem nagyon eszem sokat,mindig nezem mennyit eszem.Nem vagyok hizos tipus,mindig vekony voltam.

Utolso valaszolo:nekem is egy dudor van ott ami nem tunik el ha behuzom a hasam,elosszor en azt hittem hogy telleg hizztam,de semmi.Koszonom eddig a valaszokat.

2014. máj. 19. 12:42
 10/12 ivilicious ***** válasza:
15-16 hetes "koromig" még ilyen jóllakottnak néztem ki, kívülálló még nem tudta sztem eldönteni,hogy terhes vagyok,vagy csak jót kajáltam. :) úgy teljesen egyértelmű 18-19 hetesen lett.
2014. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!