Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat csuklik! Nincs baj?

Sokat csuklik! Nincs baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van már egy édes 4éves kisfiam, de olyan régen volt mikor őt vártam hogy sokmindent elfelejtettem a terhességről. Most 19hetes kismama vagyok és már elég korán 14hetesen kezdtem érezni a baba mozgását. Felfigyeltem hogy nagyon sokat csuklik. Naponta többször is. Kicsit aggódom mert valahol azt olvastam, hogy a csuklás idegrendszer éretlenségre utalhat. Szóljak a dokimnak? Vagy csak én aggódom túl?


2014. máj. 19. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is napjában többször csuklik, a fiamnál egyszer sem éreztem. Én azt hittem, h az emésztőrendszere lesz gyengébb, de most hogy mondod, mindjárt megguglizom.

35+3 hkm

2014. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt találtam:

Kérdés:


Egy 8 hónapos várandós anyuka vagyok, és egy olyan kérésem lenne: Az baj ha a pici a pocimban naponta többször is csuklik? Nem egyszer, nem kétszer, naponta többször. Kérem nyugtasson meg, hogy a babának nincs semmi baja.



Válasz:


Nyugodjon meg, a baba csuklása akár többször is naponta nem jelez semmiféle problémát, rendellenességet a magzattal kapcsolatosan. A csemete méhen belüli életében folyamatosan

nyeli a magzatvizet, majd ki is üríti a magzatvize. A csuklásnak nevezett mozgás ezzel van kapcsolatban, illetve valamiféle alap légzőmozdulatokat végez, (bár természetesen ebben az időszakban még légzés nincs tüdőn keresztül) gyakorol.

Tóth Anna

2014. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem minden nap csuklott a babam tobbszor is.

most mar 8 hetes es makk egeszseges!

nyugi nincs gond!

Boldog babavarast!

2014. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat csuklott a fiam, párom meg is kérdezte egyszer a nődokit, h normális e. Azt mondta h persze, ez a normális állapot :)
2014. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!