Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma borzasztó szédülésen...

Ma borzasztó szédülésen mentem keresztül, hányingerrel a fejem szét szakadt, alacsony volt vérnyomásom be telefobáltam az ügyeletre és azt mondták hogy nem tudnak mit tenni feküdjek!?

Figyelt kérdés
Neten is utánna kerestem és ott se találtam semmi hasznosat csak hogy hirtelen ne változtassak testhelyzetet ne feküdjek a hátamon ilyesmi, védőnő mondta ilyen esetben igyak kávét az sem segített! Nem tudom mihez kezdjek, ahogy irok már szédülök is pedig fekszem, azt hittem már elmúlt:-( szóval valami tipp?? Aggódom, menjek be korhazba vagy mit tegyek? Baba is érzi ezt amit én? 21 hetes 4 napos kismama

2014. márc. 23. 00:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza a kérdésem, kicsit hülyén fogalmaztam bocsi!
2014. márc. 23. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mi az, hogy nem tudnak mit tenni?

Nekem is alacsony a vérnyomásom, és voltam már rosszul tőle. Egy injekció segített.

Szerintem menjél be, nehogy még rosszabbul legyél.

2014. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 hetesen volt hasonló, munkahelyen. Átmentem az üzemorvoshoz, mondta, hogy a terhesség sajnos ilyen, front van, szokjam meg.

Tényleg nem lett semmi következménye a rossz közérzeten kívül - frontokat a mai napig megérzem, de nincs tényleges bajom. Ezért nem tudnak mit kezdeni vele.

2014. márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, a férjem meglehetősen szeret engem, és foglalkoztatja a sorsom, és még így is csak azt mondta, hogy feküdjek, pihenjek, igyak egy kávét. Az alacsony vérnyomásnak nincsen terápiás következménye, semmit nem szoktak vele csinálni.


A baba hogy érezné azt, amit te? :)))



Ha nem múlna pár nap múlva, akkor neurológus keress.

2014. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta már jobb ma"csak" egy-két szédelgésem volt! Jövő héten megyek dokihoz!
2014. márc. 23. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!