Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes múltam. Lombikk...

7 hetes terhes múltam. Lombikkal jött össze a baba. A gravidát kb 7 hete szedem, de 6. héttől erős hányingerem van. Tegnap váltottam femibionra és mára már jobb a helyzet. Létezik, hogy a femibiontól?

Figyelt kérdés
A gravida vajon felelrősitette csak a hányingerem?Vagy kezd elmúlni az émelygésem?Még mindig egész nap van,de nem az a rossz,mint idáig.Természetesen most sem minden tudok megenni.
2014. máj. 19. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A gravidát még akkor szedtem, amikor terveztük a babát, nekem is hányingerem volt tőle, pedig terhes sem voltam. A femibiontól és az elevittől nem volt ilyen bajom. Nekem egyik terhességem alatt sem volt hányingerem amúgy.
2014. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán okozhatja Gravida. Nekem is így volt, én Elevitre cseréltem, onnantól kezdve megszüntek a mindennapos rosszullétek.
2014. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok.Csak tök fura,hogy eddig nem jött elő,csak 1,5 hete.De igy határozottan jobb a dolog.A gravidáról olvastam,hogy van,aki hányt tőle.
2014. máj. 19. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a HIPP Natal-t ittam, semmi bajom nem volt és még fincsi is.
2014. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én a hipp natalt azért nem szerettem volna,mivel vagy egy kis IR-em
2014. máj. 19. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
én femibiont szedtem, szedek és az első trimeszterben igy is szörnyű rosszulléteim voltak:(
2014. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindháromtól rosszul vagyok! Elevitet, Gravidát nem terhesen is szedtem, akkor sem volt jobb a helyzet. Most 12 hetes kismamaként Femibiont szedek. Eleinte ettől is rosszul voltam, de rájöttem, ha vacsora közben veszem be, nem szenvedek tőle! Így megúsztam a rosszulléteket. :)
2014. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Femibion 800-at, majd 400-at szedtem, aztán a 29. héttől valamiért hányingerem lett tőle és abbahagytam.
2014. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!