Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős tüsszögéstől, köhögéstől...

Erős tüsszögéstől, köhögéstől lehet baja a babának? 8 hetes km.

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok fázva, és ha erősebbet tüsszögök vagy köhögök nagyon fáj a hasam, sőt néha orrfújásnál is, ahogy megfeszül a hasizmom, fáj tőle az alhasam. Ugye ettől nem lehet baj, nem indulhat meg vetélés? Amúgy nincsenek görcseim, sem vérzés, addig nincs baj ugye?
2009. dec. 29. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Első babádat várod?Én is így voltam az elsőnél, nyugodj meg ha nem görcsölsz, vérzel, ahogy te írtad, nincs baja. Nagyon jó helyen van a baba.
2009. dec. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, első:) Köszönöm a gyors választ.
2009. dec. 29. 06:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig befeszült köhögéskor, de nem törődtem vele. Viszont a 41. héten mikor mentem be szülni, ott volt egy 7 hónapos kismama, akinek tüsszentéstől indult be a szülés...
2009. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja ne ijeszd meg szegény!!! Nem hiszem, hogy a tüsszentéstől indult be a szülése, ha a baba meg akar születni akkor úgy megszületik, nem az volt ott a baj, valami más lehetett, valami komolyabb ha már nem is tudták neki visszatartani. Kérdező! Ne félj, nem lesz semmi baj, nekem is volt ilyen. A terhességem elején nagyon meg voltam fázva, szúrt a hasam alja, főleg így mint neked tüsszentésnél meg köhögésnél, de nekem sem lett semmi bajom, nem hogy nem vetéltem el még túl is hordtam a fiamat két héttel. Úgy hogy nyugi!!!!
2009. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam:)
2009. dec. 29. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!