Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok erről a babakocs...

Tapasztalatok erről a babakocsiról? CAM Cortina X3.

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 29. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én sajnos nem ismerem ezt a fajta babakocsit,de nagyon tetszik.A háromkerekű kocsikat könnyű tolni.Ha a babádnak ilyet szeretnél,szerintem ne habozz,praktikusnak tűnik.Én elfogadnám:-)
2010. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Én is néztem ezt a babakocsit,majd e mellett döntöttem.2 kismama is lebeszélt a 3kerekű babakocsiról.Valamint így a sportrész egy oldalról helyezhető fel.Én amugy a rózsaszínét néztem.Végül ezt vettük: [link]
2010. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Én is ezt az Esprio Vector 4-et akartam, de megláttam a boltban, és lemondtam róla, mivel olyan pici, hogy hihetetlen. Rengeteg kocsit megnéztem, már szinte bele őrültem, de szerencsére megtaláltam ezt a CAMot.

Nekünk kisfiunk lesz, így zöldet veszünk mindenképpen.

2010. jan. 2. 11:10
 4/4 anonim válasza:

Bevált. Könnyen tolható, kényelmes és tágas a babának, mind a mózes mind a sport rész. A sport rész (2014-es verzió) két oldalról is feltehető.

A hordozóhoz vettem dokkolót, így az autóból a baba felébresztése nélkül is ki tudom venni, mert nem kell annyit matatnom a biztonsági övvel.

Egy szó mint száz. Nekem bevált, nem bántam meg, újra ezt venném.

A három kerékről még annyit, hogy egyhelyben megfordulok vele fél kézzel, és stabil :)

2015. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!