Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erről a babakocsiról mi a...

Erről a babakocsiról mi a véleményetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]



Baby Merc Olimp 72.500 Ft


Nagyon köszi mindenkinek!


2010. ápr. 13. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem ismerem,de nekem is baby merc van,csak nekem az agat lux.semmi pénzért nem cserélném le,szerintem jól válastztottál vele.gondolom mivel drágább jobb mint az agat lux,de nekem az agat is tökéletes.
2010. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.én is ettől a hölgytől vettem akinek a honlapját belinkelted.nagyon kedves.te milyen szinű kocsit vettél/veszel?
2010. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszod. Mi még nem vettük meg és a következő kérdésem a szín lett volna, kisfiúnk lesz!

Nekem több szín is tetszik! Szerinted?

M4 pisztácia-fekete, M11 olívazöld - világoszöld, M12 sötétkék - világoskék, M14 grafit - világoszöld, M16 olívazöld - bézs, C18 tejeskávé - bézs, C21 szürke - világoszöld, C25 grafit - világoskék, C29 szürke - világoskék, C31 olívazöld - banán


Szóval majdnem mind tetszik :)

Neked/Nektek mi a véleményetek?

Elmentél megvenni az üzletbe vagy rendelted? Megnézhetted mindet élőben?


Köszönöm szépen!

2010. ápr. 13. 16:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.nekem nagyon tetszik a sötétkék-világoskák,és az olívazöld-világoszöld.kisfiunak ezek nagyon szépek.meg persze a többi is.én acél-téglát vettem.neten keresztül rendeletem,de személyesen vettem át.akkor jelenleg csak ez volt raktáron.leírtam a hölgynek h melyik szín vagyis szinek tetszenek,és ő visszaírt h ez van raktáron.így ezt vettük.mennyi idős terhes vagy?
2010. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mi is ugyanezt a babakocsit néztük. a vaterán az összes darabbal együtt 57. 600 ft. mi inkább ott vesszük, mert a fennmaradó összeget még lehet hova tenni. szerintem nézd meg, ja és ott is ha jól emlékszem 45 színösszeállításból lehet rendelni. de ott bővebben! 20 h km

2010. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó.első vagyok.én is a vaterán rendeltem.ugyanez a hölgy árulja ott is mint amit megadott honlapot a kérdező.a baby merc agat lux ami nekem van 43 800 ft-ba került.ugyanez bolygókerékkel+6300 ft.ha pedig garnitúrában kéred akkor kerül 57 000-be.abba hordozó is van.ez az olimp pedig drágább.tehát tök mindegy h a kérdező hol veszi:vateráról,vagy személyesen,vagy az olcsobabakocsi.com-ról,az ár ugyanaz,mivel az eladó is ugyanaz.
2010. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk agat lux van,grafit-világoskék.Élőben még szebb,mint a képeken.
2010. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi kedves Első! :) Még csak 19 + 3 hetes vagyok, de már régóta nézegetek babakocsikat, mert nem igazán akarok túl drágán venni, ez sem olcsó, de talán megéri a pénzét! Majd még a Brandonnak az outlet boltját szeretném még megnézni és a bababörzét 25-én. De egyenlőre ez nagyon szimpatikus nekünk! :) Nagyon köszi a segítségedet a színben is!


Kedves Második! Megtennéd, hogy belinkeled a vateráról, ahol minden hozzátartozójával együtt olyan olcsó?


Kedves Utolsó! Neked is köszi! :)

2010. ápr. 13. 19:40
 9/17 A kérdező kommentje:

Én csak ezt találtam a vaterán és itt is 72500Ft.

[link]

Tedd meg kérlek kedves második, hogy belinkeled4 Nagyon köszi! Mert ha hiszed ha nem nekünk is lenne hova tenné a pénz különbséget!

2010. ápr. 13. 19:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de 16 kg szerintem rengeteg...
2010. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!