Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérném a segítségeteket hogy...

Kérném a segítségeteket hogy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt csináltam egy tesztet pizitiv lett majd rá két napra elment orvoshoz megvizsgált át küldött uhára ott nem láttak semmit, majd ugye vissza mentem és közölte nyugi nincs gond még nagyon kicsit. A hétvégén viszont be vérezte de görcsök nem voltak. Azóta is jön vér barnás hol sötét hol világos van hogy több van hogy kevesebb. Be mentünk a kórházba meg vizsgáltak haza küldtek ma vissza mentem vérvételre küldtek aminek az eredménye a következő:


WHO Megnevezés Eredmény / Egység Referencia tartomány

24330 béta-HCG 541,1 U/L < 5,3 Valid


Most össze vok zavarodva szombat óta abba a hitbe voltam elvetéltem erre most az orvos mondja nem tudják mi van szerintük kis terhesség várjunk két napot. Ebből az eredményből mit szűrtök le.

Mikor ki kértem a leletet már nem volt szakrendelés csak megvártam még ki jön és ugy menetközbe mondtam el neki hogy mi van rá írva akkor mondta 2 nap múlva mennyek vissza megint vérvétel megint vizsgálat meg uhá. De most ez mire utalhat ? vetélés lesz ? vagy normális ha így vérezgetek? Félek mert már teljesen össze zavarodtam. Saját magamat se értem. Bocsi ha nem ért valaki. És lehet olvastátok már ezt. De ezzel bővült.



2014. máj. 19. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elvetéltél, mivel nagyon pici volt még a terhesség. De mivel a hcg nem ürül egyből ki a szervezetből, idő kell neki, így ezért lett magas a vérvételi szám.
2014. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem akkor végül is két nap múlva kiderül, és meddig van ez hcg a szervezetbe?
2014. máj. 19. 17:11
 3/18 A kérdező kommentje:
5 órája nem jön semmi vér most :/ NEM TOM MÁR DE KIAKADOK 2 NAPIG. MOST hányinger is van már sztm az idegtől.
2014. máj. 19. 17:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia. Irtam pár kommentet az első kérdésedhez.

Nekem vetélés utáni nap 1oo volt a hcg-m,neked ahhoz képest igen magas..

2014. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, két nap múlva meg tudom de azért elég szarul érzem magam hogy nem tudom mi folyik le bennem. De ezt már a mai nap nem hagyhattam ki szóval mikor jött ki az orvos le állítottam, egy ember se érdemli ezt meg. Amit pár napja nekem mondanak, de ha szerdán se tudok többet már meg van egy magán orvos száma el megyek.
2014. máj. 19. 18:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Eléggé elrettentő az orvosok hozzá állás, én sajnálom hogy igy alakult , azért é még bizok benne hogy megmaradt a baba, hétha, de fel kell készülni remélem pozitiv az eredmény
2014. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Második Babánál nekem is vetélést mondtak, vérzés miatt! Mint utólag kiderült nem vetéltem el, hanem a Baba közel feküdt a méhszájamhoz, és ez okozta a vérzést! veszélyeztetett terhes lettem! Nekem a "vetélés" után még több hétig vérvételre kellett járnom, nézték a Hcg hormon szintjét...folyamatosan 10 000 volt! 12 hetesen és 4 naposan vették észre, hogy nem ment el a Baba!! .... Igaz sajnos azóta már túl vagyok a szülésen is, idő előtt történt a 20. hét vége felé (múlt hónap 25-én) ... de az már egy külön történet! ... Olvastam az előző kérdésed, tényleg ennyire lerázóak az orvosok?! Első Babámnál missed lett a vége, a 9. héten szívleállás miatt, akkor a 11. heti genetikai Uh-n vették észre a bajt, én semmit nem éreztem belőle, pedig már 3 hete nem élt... engem még utána hazaküldtek hétvégére, aztán a következő Uh-n egy másik orvos nézett meg, ő elkezdett ordibálni azzal az orvossal aki először hazaküldött, hogy miért nem vett fel az osztályra, műteni... mert így el is vérezhettem volna, vagy mérgezést is kaphattam volna az akkor már nem élt Babámtól! Borzalmas mik vannak....... majd írj, hogy mi történt, remélem nem lesz baj!!!!!!

2014. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azóta is vérzem hol több hol kevesebb de inkább barnás jön. Ma voltam bent az orvosnál, elküldött holnap reggelre vérvételre azt mondta meg nézzük annak az eredményét és utána lehet ultrahang de még ma se volt. És úgy döntöttem holnap reggel el megyek vér vételre aminek az eredménye délután meg lesz és megyek magán orvoshoz.
2014. máj. 21. 13:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy ne legyen baj!!!!! Szorítok értetek nagyon-nagyon-nagyon!!!!!!!
2014. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap majd írok ha megtudom hogy állunk annyira örülnék ha látszódna, de nem bízom el magam.
2014. máj. 21. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!