Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitségeteket szeretnem...

Segitségeteket szeretnem kerni avagy tapasztalataitokat.13 hetes kismama vagyok. A párommal minden egyes egyuttlet közben a mehemben szúró lökő fájdalmat érzek, és a szex sem olyan mint a varandosagom elott. A tobbi lennt!?

Figyelt kérdés
Most lehet hulyeseget irok dehat amit erzek leirom mintha kisebb hely lenne bennt a huvelyemben mint varandosagom elott, es a parom is erzi hogy megutkozik nem megy tovabb, es faj is belul a mehszajamnal szur, nagyon megilyedtem kerlek nyugtassatok meg hogy minden oke?!

2014. máj. 6. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség alatt nem nagyon szoktak már szexelni,mert elveszítheted a babát is!
2014. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat ne haragudj de ezzel nem ertek eggyet... kicsit olvass utanna a terhesseg alatti szexualis eletrol! Es nem ez volt a kerdes hanem valaki jart mar e igy vagy normalis ez vagy nem?!
2014. máj. 6. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló élményeim, mi féltettük a babát, és ahogy az első írja, nem nagyon voltunk együtt. Nem is esett jól, meg folyton az járt a fejemben, hogy baj lehet. Szerintem a nőgyógyászt kérdezd meg, majd ő megmondja, hogy lehet vagy nem lehet szexuális életet folytatnod.
2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék 1-es valaszolo itt utanna olvashatsz a terhesseg alatti szexualis eletrol.


Csak az a baj hogy az en problemamra nem talalok valaszt vagy atelt tapasztalatot. Es ez volt a kerdesem nem az h lehet e terhesseg alatt szexualis eletet folytatni.

2014. máj. 6. 20:07
 5/12 A kérdező kommentje:
En is pont azert tettem fel a kerdest mivel aggodom hogy valami baja lehet a babanak. Megkerdeztem a vedonot a valasza az volt mig ugy erezzuk hogy jol esik es fajdalom mentes addig batran lehet szexualis eletet elni, es terhesdeg alatt nem tiltott a szex.
2014. máj. 6. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ha nem nyílik a méhszáj, és a lepényed sem éri el vagy fedi a méhszájat, akkor nincs akadálya az együttlétnek. De ezeket a dokid tudja megmondani. Az meg, hogy szűkebbnek érzed magad, szerintem természetes!
2014. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lejjebb van a méhszáj, megváltozik a hüvely PH-ja, stb.

Ha kellemetlen, ne legyen behatolás, anélkül is tudtok együtt lenni!

2014. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, igaz, csak későbbi terhességi korban. Mintha megrövidült volna a hüvelyem, és lötyögött belül a hasam. Nem is nagyon erőltettük, mert igaz hogy nem fájt, de legalább kellemeltlen volt. A 20. héttől pedig véreztem és nyíltam, akkor el lettünk "tiltva". A 3. trim végén pedig ismét előjött a lötyögés és rövidülés.
2014. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
A fájdalom szerintem éppen azt jelenti, hogy nem kellene csinálni, amit csináltok. Ezzel nem azt állítom, amit az első válaszoló, de a te esetedben el kellene menni dokihoz soron kívül, addig leállnék a szexszel. Ha a méhszájjal minden rendben, zárt és nincs gyulladásban, akkor mehet újra a hancúr, de kísérletezzetek olyan pózokkal, amiknél nem érzel fájdalmat.
2014. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is voltak fájdalmaim, szúrásaim, így mi szép lassan hanyagoltuk az együttlétet.

lehet szexelni terhesség alatt, ha nincs eü oka illetve ha Jól esik.

ha nem esik jól, akkor én is azt gondolom az jelzésértékű.

2014. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!