Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, most szülni?...

32 hetes vagyok, most szülni? Tegnap olyan furcsán éreztem magam, a baba egész nap mozog, itt fájt ott fájt kicsi menzi szerű érzésem is volt! és 2 napja hányinger!

Figyelt kérdés
én is a 33.hétre születtem 2kg 40dkg-ával!igy még nem éreztem magam!tegnap voltam védőnőnél is,minden jó volt,vizeletem is negatív lett!
2009. dec. 29. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
az utolso uh-án minden rendben volt ,de a baba méretei alapján 33 hetesnek felelt meg és 30hetes voltam!néha teljesen lent a szeméremnél érzek kellemetlen fájdalmat!mintha a baba kaparászna ott :)!ez baj?
2009. dec. 29. 10:38
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs hogy ez már a második kommentem,de a hányinger mitől lehet?
2009. dec. 29. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap nekem is fel volt nagyon pörögve a babám, előtte meg kb. 2 napig nyugis napjaink voltak. Nekem is szokott úgy fájdogálni a hasam, ritkán és rövid ideig, de ha testhelyzetet váltok, elmúlik. Talán ez már olyan jósló féle. A hányinger attól is lehet, hogy nyomja a gyomrod. Én nem hinném, hogy aggódnod kellene. Mikor mész a dokidhoz? Én mostmár 3 hetente járok.

33+6 hetes

2009. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
engem is 3 hét mulva hivott vissza!
2009. dec. 29. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy lent érzed, az normális!A fájdogálás valósznű jósló volt, vagy keveset pihentél!Én jóslóra tippelnék, ami szinté normális!A hányinger nálam is jelentkezett az utolsó hetekben!Azt mondta a dokim, valószínű nyílik a méhszáj, ez is okozhat hányingert!Az pedig hogy te is 33 ra születtél nem befolyásol semmit!Én 42 hétre a lányom 38-ra született!Ne pánikolj!Ezek természetes érzések, és érzelmek benned!
2009. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!