Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején szinte egész...

Terhesség elején szinte egész napos menstruációs görcs? Normális?

Figyelt kérdés
Magnézium hatására csökken, ha melette le tudok pihenni.
2014. febr. 7. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt a 13. hét körül, kb. két napon keresztül tartott. Nem volt olyan erős hogy ne tudtam volna felkelni, de azért zavaró volt. Én nem vettem be rá magnéziumot, de elég magas a fájdalom küszöböm. Ilyenkor nyugodtan vedd be és dőlj le pihenni, két nap múlva elmúlik. Aztán majd egy hét múlva jön egy más féle fájdalom, az is elmúlik és így tovább :) ez ilyen.
2014. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen normális, akkor lenne gond ha nem enyhölne Mg-tól de még akkor sem biztos hogy nagy baj van ha nem mulik el. Nagy változások vannak bent érthetö a görcs.
2014. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, normális, nyugi. Változik a méhed, nyúlnak a szalagok, ezt érzed. Azt kell szem előtt tartani,h ha nem vérzel, nincs lázad, és nincsenek olyan görcseid, amik kibírhatatlanok (pl. összegörnyedsz, nem múlik testhelyzet változtatásra sem), akkor nincs semmi probléma. A magnézium tényleg jó rá, de természetesen megszüntetni nem tudja teljesen a panaszokat.
2014. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, most tapad meg a babád, ez jár ilyen kellemetlen tünetekkel. Ha tudsz, pihenj sokat, és szedd a Mg-ot, ha lehet jó erőset, vagy nagyobb dózisban. Ha nem elviselhetetlen a görcs, és nem kíséri vérzés, színes folyás, akkor nincs gond. Általában a 8-9 hét körülre el kell múlnia. Nekem a 7. hétig tartott a görcsölgetés, utána teljesen panaszmentes volt a terhességem. A napokban érkezik a kisfiam. Boldog babavárást! :)
2014. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam a terhesség 5. hetéig kínszenvedés volt, mindig azt hittem, h meg fog jönni. enyhült a 7. hétre, most már csak nagy ritkán (9.hetes vagyok)
2014. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Hétfőn megyek orvoshoz. 6 hetes vagyok.
2014. febr. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!