Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt az 1. komoly reggeli...

Ma volt az 1. komoly reggeli rosszullétem. Nektek ez meddig tartott?

Figyelt kérdés
Ráadásul a héten érettségizek (estin). Eddig csak émelyegtem,de a mai nap egy katasztrófa,egész nap fekszek,alig van erőm. 6 hetes vagyok

2014. máj. 8. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én 12 hetesen kezdtem hányni, és tartott v. 1 hónapig. Csak reggel, és csak akkor, amikor beléptem a fürdőszobába. Ha 11-ig nem mentem ki, akkor nem hánytam. Ittam teát, ettem kekszet, de a rendszeres hányást nem tudtam megúszni.

Aztán mint ha elvágták volna.

Szerintem pszichés a dolog, de nagyon rossz.

2014. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor felköthetem a gatyát :) de inkább sírni tudnék
2014. máj. 8. 18:02
 3/14 anonim ***** válasza:

RÉM KELLEMETLEN:(

Ha megláttam a fehér csempét, megéreztem a fürdőszoba illatát, már öklendeztem is.

A nap más időpontjában nem, csak ebben az egy időben és módban.Nem vacsoráztam, hogy ne jöhessen ki semmi, de összerángatott így is.

És egyszer csak azt vettem észre, hogy jé, már nem kell.

Adtak valami tablettát, de ezt meg kellett harcolni:) S mindkét gyermekkel így volt.

2014. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héten kezdődött a hányás, 1 napon keresztül folyamatosan, megállás nélkül hánytam, a többi nap pedig elvétve. Mindig volt nálam zacskó, bárhova is mentem, mert sokat kellett utaznom. Ez kb a 8-9. hétig tartott, utána csak enyhe hányingerem volt. Engem is nagyon megviselt, nagyon borzalmas időszak volt. Kb a 13-14. hét óta nincs semmi hányingerem. Csak azt tudom mondani, h kitartást, pár hét és jobb lesz! Meglátod, megéri a kis csöppségért :) Jobbulást!
2014. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a hatodik héttől a tizenkettedik hétig minden nap hánytam. B6 vitamint javasolt az orvos, de m ég így is. Fogytam 3 kgt, és csak a vajaskenyér maradt meg bennem, és a víz. Rostos üditő, gyümölcs, főtt étel azonnal kijött. Remélem nálad nem lesz még hasonló sem. Boldog babavarast
2014. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15.hétig voltam rosszul,már a kimaradt mensi előtt kezdődött.
2014. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát elég nehéz most,de arra gondolok,hogy a régóta várt picikéért mindent. Az is idegesít,h nem tudok csinálni szinte semmit...
2014. máj. 9. 16:55
 8/14 anonim válasza:
nekem a 7. héten kezdődött, most 15 hetes vagyok, még mindig tart a minden napos hányinger. Annyi a különbség, hogy 12. hétig naponta 2-szer hánytam, mostanra már "csak" hetente 3-4-szer. A doki mindig azt mondja, következő hétre már elmúlik, de eddig nem jött be neki...
2014. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5.héttől 14.hétig mindennapos hányinger szédülés volt nagyon rosszul voltam.

Most a derékfájással küszködök a gyomor égéssel és a láb fájással :D

22hkm

A

2014. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én is szedek magnéziumot,de így is van olyan nap,hogy émelygek,a hányásaim azt hiszem elmúltak. De így is fogytam,mert alig tudok enni és a doki azt mondta,hogy híznom kéne,mert elég vékonyka vagyok :( ettől aztán teljesen kiborultam
2014. máj. 13. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!