Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt, de...

Pozitív terhességi teszt, de terhesség nincs! Hogy lehet ez? Closty előtt, ciklus 3. napon, reggeli első vizeletből végzett teszt! Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
Ugyan reggeli első vizeletből volt, de kb, 6-8 órát hűvös helyen volt tárolva, mert csak este tudtam megcsinálni. A dokim szerint ez a vizelet nem volt már alkalmas tesztre. A másnap reggeli teszt negativ lett... persze már 2 closty bennem volt :(

#Closty #pozitív teszt #koncentrált vizelet
2014. máj. 20. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak nem predictor volt a nega teszt? Mert nekem az a 8. hét után is csak iszonyat halvány lett.
2014. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De az volt!!! Predictor! Nem mondod hogy még a 8. hét után is csak halvány volt? Pedig elvileg már a mensi előtt 4 nappal kimutatja a terhességet... :( Most akkor mit csináljak? Csináljak holnap egy ugyanolyan tesztet, mint ami pozitiv lett?
2014. máj. 20. 16:59
 13/14 A kérdező kommentje:
Vettem egy ugyanolyan tesztet, mint ami pozitív lett. Reggel megcsinálom! Nagyon kíváncsi leszek!
2014. máj. 20. 17:40
 14/14 A kérdező kommentje:
A ma reggeli ugyanaz a teszt negatív lett. Örülök neki, mert már 4 napja szedem a clostyt... Remélem megteszi majd a hatását :)
2014. máj. 21. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!