Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki pénteken UH-n látott...

A doki pénteken UH-n látott egy 3 mm-es petezsákot, egy másik doki ma semmit sem talált?

Figyelt kérdés
Ez hogy lehet? Felszívódott volna? Semmi tünetem sincs, nem is görcsölök, vérzés sehol. Holnap megyek vérvételre. vagy pénteken a doki ennyire elnézte volna a dolgokat? magánban voltam akkor..
2014. máj. 20. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a mai doki tévedhetett. Nagyon nem mindegy, hogy milyen minőségű az ultrahang gép, amivel néznek. Mennyi idős vagy?
2014. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pénteken 4 hetest mondott a doki.

A mai rendesen rámijesztett, mert azt mondta, minden valószínűség szerint méhen kívül, de a petefészek környékén sincs semmi. A pénteki hasi volt, ultra jó minőségű UH felszerelés van állítlag a kórházban, a mai pedig hüvelyi. nagyon félek!!

De ha már pénteken jó helyen vol, akkor elvileg nem lehet méhen kívüli, nem?

2014. máj. 20. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így tényleg furcsa... Szerintem várj egy kicsit, és hétfőn menj el egy magán rendelésre, hogy ott megnézzenek rendesen.
2014. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!