Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 5 dik hétbe...

Leendő anyuka kérdése:

Most vagyok 5 dik hétbe émelygés, éhség érzet álandóan szerintetek ha eddig nem volt hányásom bekővetkezhet? Am jól érzem magam

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Bármikor rosszul lehetsz, de ez majd elmúlik.
2014. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az is benne van h nem fogok rosszul lenni
2014. máj. 20. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem a helyesírásodtól és beszédedtől van émelygésed? pl. "fog lenni" "5 dik" "éhség érzet" "álandóan" "kővetkezhet".


Bármikor lehetsz egyébként rosszul, de nézz utána a GYES alatt estin elvégezhető érettségi tanfolyamnak! Megéri!

2014. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy két helyes irási hiba van de mobilról vagyok fent és szerintem nem a helyesi hibákat kell nézni az ijenek kiméljenek lécci jah és csak tudd meg van az érettségim
2014. máj. 21. 00:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 8-9. het tajan kezdodott a komolyabb hanyinger, foleg estenkent volt rossz, hanyni szerencsere nem hanytam. Az 5. het meg eleg korai, lehet hogy semmi bajod sem lesz, de ha igen van egy csomo praktika ami bevalhat, sokan eskusznek itt a hideg colara.
2014. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ajajj, a java még csak mkost jöhet. AZ 5. héten nekem semmi tünetem nem volt, a 6. héttől meg úgy hánytam mint a lakodalmas kutya. Hol olvastál vagy hallottál ilyet, hogy ha az 5. héten még nem hánysz, akkor már nem is fogsz? Persze, lehet, hogy nem fogsz, de azt nem lehet előre kikövetkeztetni.
2014. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12-dik hét környékén szűnt meg az egész napos hányinger érzetem.
2014. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nálam sztm az is baj h nagyon félek ettől a tünettől és bemesélem magamnak mert sajnos hajlandó vagyok rá :D :/
2014. máj. 21. 23:45
 9/10 anonim ***** válasza:
az pedig "hajlamos", nem pedig "hajlandó". A mobilról vagyok dolog nem egészen helytálló egyébként, ha az ember helyesírási hibákat vét (egy mondatban összesen 6-ot), nem pedig elírja a szavakat. :D
2014. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudod t9 van bekapcsolva de ijen komik kiméljenek láttam már rosszabat is
2014. máj. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!